Sonundaaaaaaa yendik?

Evett çek cumhuriyetini yendik sonunda gol attık ve kazandık neler düşünüyorsunuz?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• 3 mactir verilmesi gereken emegin verildigi tek mac. Biir mac kazandik diye helal melal zirvalarina baslamis yine millet. kimse kusura bakmasin, bugun verilen mucadele bu adamlarin isi ve islerini bir tek bu mac yaptilar.
    Takımın kapasitesi bazılarının dediği kadar küçümsenecek kadro değil
    Eger adam gibi oynanip ciddiye alinsaydi simdi elin sonucuyla gerdege girmek zorunda kalmazdik.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel bir maçtı. Spikere uyuz oldum sadece.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu oyunla gruptan çıkılma sayılıyorsa, tükürmüşüm dünya futboluna.

Zaten UEFA işin b. kunu çıkardı zaten

0|0
    0|0
  • Geç akıllandık, yumurta kapıya dayanınca doğru hamle ve oyuncularla kazanılmıyormuş. Dİlerim devam edebiliriz turnuvaya. Tam açılmışken.

0|0
    0|0
  • Galibiyet iyiydi güzeldi ama Arda ve tayfası şimdi güzel bi' prim alırlar. Hiçbir zaman Euro 2008 ruhunu bu kadro yaşayamaz. Parator ve millilerimiz Galler karşısında yenilecektir.

0|0
    0|0
  • Guzel oldu insallah cikariz

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

0|0
    0|0
  • dıger maclar antremandı dıye dusunuyrm bugun oynadık ve kazandık. yapabıleceklerı bı cok sey vardı ıspanya macı ve dıgerlerınde ama bı kopukluktu gıdıyordu sımarık ve ciddiyetsizlik ya da sorumsuzluk var gıbı gelmıstı ama son mactakı olaylar tepkıler verım gosterdıgıne ınanıyrm

0|0
    0|0
  • Bozuk saat bile günde 2 defa doğru gösterirmiş derlerdi de inanmazdım.

0|0
    0|0
  • Yeneceğimize inanmayanlar utansın

0|0
    0|0
  • Ne önemi varki final oynayamacağımız için

0|0
    0|0
  • Hiç birşey 😂

0|0
    0|0
  • Iste bizim gormek istedigimiz ruh bu

0|0
    0|0
  • cekler zayif takim

0|0
    0|0
  • parayı alınca oynadılar ama yine de Türkiye için ter döküyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• buruk sevindim sırf ay yıldız için sevindim o takım umrumda değil yoksa.. 1 maç aldılar adamlar ona buna artistlik yapıyor fatih terim çıkmış trt yi boykot ediyor falan.

0|0
    0|0
  • Vala heyecandan babama sarildim. sok. oldu o derece sevndim😄😄guzel macti lan. fatih terim bastan. nie. takimi bole kurmadinda kndine sovdurdun o. kadr hayrat bisi

0|0
    0|0
  • Sonunda ya ilk golü attığımızda içimden ağlamak geldi

0|0
    0|0
  • İyi oldu

0|0
    0|0
  • :D sonundaa çohoş

0|0
    0|0
Yükleniyor...