Türkiye nereye kadar gider sizce? Bugün ki başarımız olağan üstüydü?

Coo başarılı bir maç oldu. Kalecimiz in rolü büyük. Önemli pozisyon lar kurtardı. Helal olsun... Keşke hep böyle yensek yaaaa?

0|1
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hala bizimkilerden bir cacık olmayacağını düşünüyorum. Ego terimin yüzünden iki maçta giden puanlar sayesinde bu durumdayız

2|1
    0|0
    • Bu terim niye sevilmiyor yaa.. orayı kaçırdım ben...

• Kosmamalari terim e inat miydi acaba? Protesto gibi?

• Yok ya şimdi nasıl koştular ki? Başka şeyler var bence

En İyi Kız Görüşü

• Valla çok iyiydi ya ama her an kalp krizi geçirecek gibi heyecanliydim😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Biyere gitmez.

1|0
    0|0
  • Yarın iki maç avr. O iki takımdan birisi kazanırsa türkiye ancak uçağa binip türkiyeye kadar gider. O yüzden umutlanmayalım, yarından sonra konuşuruz bunları.

0|0
    0|0
    • Ama 2 takımdan sadece birtanesi yenmese yetiyor. Bana baya mümkün muş gibi geldi...

• Ben çok umutlu değilim ama inşallah dediğin gibi olur. Öyle olursa galleri eleriz de bir snraki turda tıkanırız gibi.

• bak ben dedim sana. D

• Gallerin bitchleri yıldıramaz bizleri 😀

1|0
    0|0
  • Eslesecegimiz ve oynayacagimiz oyuna bağlı

0|0
    0|0
  • ne başarılısı Çek Cumhuriyeti dedigin takım 2 kurusluk. En iyi oyuncuları bizim anadolu takımlarında oynuyor. bir zahmet 2 gol atsınlar Ayrıca mahalle macı gibi oyun oynadık. 1 tane hava topu adam akıllı Çıkartamadık. Kaleci ayrı fiyasko hiç güven verniyor kalede. Ozan gol atana kadar ismi yoktu oyunda Terim gitmiş iş yapcak oyuncu Volkanı çıkarıyor. Ama oyuncuların mücadelesi iyiydi. görmek isteigimz en azından bu mücadele

1|0
    0|0
    • Niye böyle konuştun şimdi moralimi bozdun benim:( mahalle maçı biraz ağır oldu yani kendine gel... Volkan gayet iyiydi nesini beğenmedin..

• @topuklukramponlu aynen maç başlamadan bende yenilsin istedm. Ama maç başadıgfında değisiysoun. Dahada Terimin ve oyuncuların egosundan geçilmez. Mehmet Topalı katletti defansta hala en iyisini ben bilirm havalarında defansa başka adam koymuyor. Oyuncular ayrı triplerde. Birde sampiyonaya katılmayı basarı sayıyor. Zaten Avrupa haritasına baksan katılamayan takım yok neredeyse. Nüfüsü 350 bin oalan İzlanda dahi var Neyin havasındalar anlamadım.

• Evet maç başlayınca milli duygular kabarıyor haliyle duygusal düşünüyor insan ama dediğin gibi işte turnuvaya katılmak bile başarı diyorlar. 50 takımdan 24 ünün içine giremiyorsan defol git zaten.. Bunun nesi başarı? Biz hep böyleyiz işte bir kere de kendi alın terimizle adam akıllı bir şey yapamıyoruz gruptan çıkmamız bile başka takımlara bağlı şu an gelmiş ego kasıyorlar hala. Takımda 2-3 oyuncu dışında at çöpe..

• Bu takım bıçak kemiğe dayanınca hep böyle oynuyo

1|0
    0|0
  • Bu maçı 12. adam kazandı, ama sevinmek icin daha erken #TUR

1|0
    0|0
  • Ya cidden biz bitti demeden bitmedi resmen. 2 maci bu derecede kaybedip 3. Macta 2 gol atarak kazanmak buyuk basari eger cikarsak ki %80 cikacagiz. Bence 2008 gibi olacak insallah. BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ!!!

0|0
    0|0
  • Çıkamaz grupdan, çıksa da çekler kadar aptal takım olduğunu sanmıyorum turnuvada

0|0
    0|0
  • Cok buyuk basari degil bugunku insallah cikariz gruptan

0|0
    0|0
    • Neden değil?

• Rakip cok kuvveyli bir rakip degil Şu an hirvatistan macindan 1 puan almis olsak rahat rahat cikardik gruptab 3 macta 3 puan eksi 2 avarage basari degil bana gore bir zahmet buda olsun yani

• Yarı finale kadar gideriz, buraya yazıyorum.

0|0
    0|0
  • bale durdurur gibime geliyo ama hayırlısı

0|0
    0|0
  • olagan üstü bir durum yok.. sanki almanyayi yendik.. daha geçen hafta 3 yedigimizi ne çabuk unuttunuz? hemen rehavete kapilin.. sanki turu atladik

1|0
    0|0
    • Ohooo sen bizim çevreyi görme şu an ozaman. Sanırsın şampiyon olduk... yer yerinden oynuyor. Uyuyamıyorum korna seslerinden. Tozu dumana kattılar valla.. ama haklısın tabi bir ümit işte bizimkisi...

• Yani herkes küçük takım küçük takım diye diye... allahım yaaa... niye böyle aşağılıyorsun?

• durum bu da ondan.. eger bir ispanyayi, bir almanyayi bir fransayi yenemeyeceksek yarin belcika yenilsin ve biz elenelim daha iyi

• son idi

0|0
    0|0
  • Su hirvatlardan da alsaydik temizz

0|0
    0|0
  • kaleci aynı ben yaa :D

0|0
    0|0
  • Aynen gerçek TÜRKİYE bu işte

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Galler rakibimiz olacak umarım yeneriz ama zor maç

1|0
    0|0
  • olağanüstü derken? kaleci olmasa yine yeniliyorduk 3-4 golle.. Ben de sevindim ama 1 maç başarılı yapmaz. Ayrıca bunların kazanmasının en büyük etkisi ıslıklanmaları yoksa bir cacık yapamazlardı yine

0|0
    0|0
  • genelde en kritik noktada çuvallarız. ilerleyip ilerleyip çuvallayacağımız düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Biz şu hayatta bikere olsun almanlari yenelim de... gam yemem şampiyon olamasak da

• İnşallah bir gruptan çıkalımda gerisi Allah kerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...