Serdar Aziz Galatasarayda 💛❤ Van Del Wiel Fenerbahçede 💛💜 Bu iki transfer hakkında ne düşünüyorsunuz?

Galatasaray 4,5 milyon +Sercan +Furkan +Bilal karşılığında serdar azizi transfer etti.
Fenerbahçede sağ bek oyuncusu van del wieli transfer etti. Bence ikiside iki kulüp için nokta transfer oldu.

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Serdar iyi oyuncu ama eğer bu miktar + oyuncuları vermişlerse Dursun hatanın kralını yapmış

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• seninle aynı fikirdeyim.😂

0|1
    0|0
  • Müzmin sakat Serdarla yine kriz geçirtecek bir sezon bizi bekliyor anlaşılan. Bana göre 2 milyondan fazlası verilmemeliydi. Hadi verdin Birlomuzu niye veriyorsun dursun bakkal! Cidden halen yabanci sınırı varmış gibi Türk oyunculara para basmak saçmalık. Belçikada bundan daha ucuza taş gibi genç stoperler bulunur.

0|1
    0|0
  • İki transferide başarılı buluyorum

0|1
    0|0
  • serdar hayatının hatasını yaptı

0|2
    0|0
  • Yuhhh galatasarayın verdiği paraya oyunculara bak Fikret Orman o para ve futbolcularla bursayı komple satın alırdı bu kadar da etmez serdar aziz hayırlısı olsun

0|1
    0|0
  • iki transferde çok iyi transfer

0|1
    0|0
  • Pirlo Bilal i vermek hata

0|1
    0|0
  • Serdar transferi çok iyi oldu.

0|1
    0|0
  • galatasaray 2. semih kayayı aldı

0|1
    0|0
    • Semih form tutarsa serdarla harika ikili olur defansta

• O adam proje adamı borç batağında ki bir takıma ben olsam bende gelmem. Thomas scarfta fena değil önemli olan iyi futbol oynatabilmesi

• kardeşim sana acık konusayım ben olsam takımdan: chedjou podolski tarık semih jose rodrigez olcan yasin umut eray işcan cenk göneni gönderiim

• Guzel transfer serdar ayrica 4.5 euro fazla diyenler tabataya 10 milyon euro kim verdi merak ediyorum

0|3
    0|0
  • Bilali vermek aptallıktır bence ama iyi transfer serdar aziz. van der wiel şampiyonlar ligi için harika bir transfer

0|1
    0|0
Yükleniyor...