Kapat

Milli takım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ödevini son gün yapan, sınavına son gün çalışan, faturasını ve kirasını son gün yatıran ülkenin milli takımı da böyle olur bence :D

1|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• hala daha bizim takımdan bir b. k olmayacağını düşünüyorum. Alt tarafı 1 maç yendiler egolar yine tavan sanırsın kupa aldılar ne bileyim Almanları falan yendiler. Gerçi bu maçı da kamuoyu baskısı o ıslıklanma olayları olmasaydı hırs yapıp alamazlardı bence

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• dibin dibiler :)

0|0
    0|0
  • oguzhanin yakışıklı oldugunu düşünüyorum hihihihihi ben ne anlayim futboldan :D

0|0
    0|0
  • Helal olsun son dakikada yaptılar yine. Özellikle Emre Mor çok sempatik bir çocuk ya o yaşta nerelere gelmiş helal olsun gerçekten ailesi gurur duyuyordur eminim

0|0
    0|0
  • oha aynisini bende bugün dedim :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Yumurta kapıya dayanmadan iş yapmayız zaten

0|0
    0|0
  • keşke ilk maç İspanya ile olsaydı bize 3 çakınca aklımız başımıza daha erken gelirdi :D

0|0
    0|0
  • Aynen karşim aynen ya ne olacaktı 😀

0|0
    0|0
  • Eleştiri kendine getirdi

0|0
    0|0
  • Şeref golü atsak bile yine iyi 😄

0|0
    0|0
  • ballı

0|0
    0|0
  • ibretlik tespit panpa

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katiliyorm

0|0
    0|0
  • Modric bacım çocugu

0|0
    0|0
  • berbatlar milli takim

0|0
    0|0
  • Bjklileri oynatmayan Fatih Terimi kutlamalımıyım yeni mi anladı takımı bozduklarını anlamadım.

0|0
    0|0
  • Biz TARAFTAR ve SEYIRCI olarak Milli Takimdan iyimiyiz?
    75 Milyonun hepsi futbol uzamni, basari olunca herkes Milli Takim, en ufak bir basarisizliktan biz iyiyiz, onlar neredeyse VATAN HAINI? degilmi?

0|0
    0|0
    • Vatan haini değil, ama sahada gezen ruhsuz ordusuydular ilk iki maçta. Bir macaristan, arnavutluk, kuzey irlanda'nın verdiği mücadeleyi vermedikleri için insanlar kızdı. O tepkiler olmasaydı son maçta da sahada yürürlerdi. Prim kavgası yaparlar anca. Henüz üst tura da çıkmış değiliz, her zaman ki gibi onun bunun maç kaybetmesini bekleyeceğiz. Fatih Terim balıyla çıkarsak çıkıcax üst tura. 3. Olup çıkmak başarıysa eyvallah.

• Bak Polemik falan edebiyati yapma, yazilanlari iyi oku, isine geldigi gibi yorumlayip, saldiriya gecme.. Hirvatistan maciyla kim bagliyor, yazdiklarimda böyle birsey yok.. Genel olarak herzaman böyleyiz, mental olarak yipratmayi seven bir Milletiz..
      Shada 55 dakikada bir sut cektiysen, karsindaki takim sahada armut toplamiyor, onlarda oynuyor..

• Nediyorsun sen ya neyi savunuyorsun biz ne diyoruz sen ne diyorsun. Futbol bu felsefe değil git akademik kariyer yap kafayı yakmışsın sen

• övülcek bir yanı yok takımın bireysel övulcek insanlar var sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...