En yakın arkadaşım bana yalan söylüyor !

Arkadaşlar en yakın arkadaşım bana sürekli yalan söylüyor bir sevgilim var dedi ve beyninde tümör oldugunu söyledi sonra öldü ve ben buna inanmıyorum çünkü o oğlanın bize ne fotoğrafını gösterdi nede ona çektiği videolarını . Daha sonra gökhan diye bir eski sevgilim var dedi ben buna da inanmadım o hayali oğlanın telefon numarasını cep telinden gizlice alıp aradım ve bayan çıktı gökhan diye biri yok dedi snra kapattım telefonu. Ve gökhanın fotoğraflarını getirirmisin dedik 1 gün sonra babam kalp krizi geçirdi fotoğrafları yırttı fotolar yalan oldu dedi. yarın efenin fotoları getir ozaman dedik annemle halamlara gitcez getiremem dedi. Ve biz bu durumdan arkadaşlarımla çok şikayetçiyiz sizce ne yapmalıyım ona söylemelimiyim kırmadan onu ? :/

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• o zaman o en yakıınn değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• dün bir çocuk geldi efe diye seni sordu bizde hasta evde dedik diyin.

1|0
    0|0
  • Yok ya bırakın kalsın belki çok yalnızdır kimse yok diye hayatında olmayan kişiler uyduruyordur :))

1|0
    0|0
  • Filmler, diziler falan yeni nesili mal yapti ya.

0|0
    0|0
    • harbiden bu arkadaş kavak yellerine özendi herhalde. Efe diye sevgilisi bunun için lunaparkı kapattırmış hemde 200 tl ye ölmeden önce olaya bak ya :D

Kızlar Ne Diyor 4

• deli ye bak deli ye :D biz artık inanamıyoruz kusura bakma canım de hiçbir kanıtın yok ortada falan diye söyleyin

1|0
    0|0
  • Farklı biri olmak istiyor demek ki.Açıkça konuşun bence kırmadan.Herşeyin farkında olduğunuzu onu böyle sevdiğinizi yalan söylememesi gerektiğini falan söyleyin.

1|0
    0|0
  • sadece kendini çok yalnız hissediyor .. ve söylediği yalanlara kendide inanıyor bence bir şey yapmayın sonuçta o böyle mutlu..

1|0
    0|0
  • Arkadaşın ruh hastası, uğraşmayın mesafe koyun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...