Sizce nedenBjkliler övünüyor?

Bizim sayemizde kazandık diyor Bjkliler 4 oyuncumuz da oynadı diyorlar sizce de övünmeleri doğrumu onlar saytesinde mi kazandık.

0|1
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Sırf Beşiktaş'a laf etmek için hesap açmış arkadaş baktı olmuyo kaybolup gitmiş 😀

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu maçta ismail hariç diğerleri çöp. Oyuna sonradan giren oğuzhanda olcayda iyi oynamadı. Takımcılık yapıp bunlarla övünen varsa gülerim. Zaten Emre çıkmasa 3. golu yazardık sağ kanat yavaşladı. Beşiktaşlı abartması olmasa oğuzhanda olcayda sıradan futbolcular.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beşiktaşlısı Galatasaraylısı Fenerlisi diye ayrı gayrı mı var ya bunu diyenlerin ben şarap çanağına. TÜRKİYE yendi mühim olan o. Bir kere de bir olmayı tek yürek olmayı becersinler yaaa.!!

0|0
    0|0
  • Allah korusun yenilseydikte aynı şeyi soyleyeceklermiydi 😉saçma

0|1
    0|0
  • Ayrı gayrı yok bir BJK 'li olarak diyorum mühim olaan Türkiyenin yenmesiydi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yahu olcay ne iş yapar hala onu anlamış değilim. Oğuzhan da pek bir şey yaptı diyemeyiz. İsmail bugün beşiktaşı en iyi şekilde temsil etti, diğerleri tırt.

0|0
    0|0
  • Klupten milli takıma bir türlü geçemiyoruz..
    Milli Takım klup takımı değildir, bunu öğrenelim artık..

1|0
    0|0
  • Ya n alakası var bee. Sahanın en dışındaki en son eleman kimse o sayesinde kazandık. Emre mor sayesinde kazandık. Tribünleri dolduran milletin sayesinde kazandık. Takım doktoru aşçısı malzemecisi kim varsa onların sayesinde kazandık. Bir makinanın dişleri gibi bu mesele. Biri diğerlerinden daha iri olabilir. Ama o dişliyi Orada tutan vida sayesinde kazandık.

0|0
    0|0
  • Sen ne mal bir adamsin fake hesaplarla besiktasi kotuleyip duruyon mk.

0|0
    0|0
  • Siz biz oluyoruz bir bir olamiyoruz

0|0
    0|0
  • Hicbir Beşiktaş li sayemizde kazandık diye birşey söylemedi en azindan ben görmedim ama sen Beşiktaşlılar olunca kazanamayız dediğinden Beşiktaşlılar varken de kazaniliyormuş dedik.

0|0
    0|0
    • @swedfrgjuı sen Beşiktaşlılar oynarsa kazanamayız dedin ben de 4 Beşiktaş li oynadı kazandık dedim. Sadece Beşiktaşlılar sayesinde mı kazandı olarak algiliyorsun? Sana tercüman mi tutalım

• Bjkliler girince gol yememeye oynadık Bjkliler sayesinde gol atmadık yani.

• Oynamadiklarinda takimda ruh yoktu. İci gecmis, bitse de gitsek tarzi bir kadro vardi. Takimim eksigi olan ruh bu aksam vardi. Haksizlar diyemem.

0|1
    0|0
    • Yani Bjkliler sayesinde mi tur atladık.

• O kadar bariz bir aciklama yapilamaz ama katkisi cok oldu bu galibiyette. Takim havlu atmisken su an turu gecme konusunda cok ciddk bir aday.

• Katkısı çok mu oldu ahahhaha en berbat 2 oyuncu seçildi oda Olcay ve Oğuzhan dendi biliyormusun.

• BİZ BEŞİKTAŞLIYIZ

0|0
    0|0
Yükleniyor...