3 haftada 25 kilo verdim.. İmkansiz diye bir şey var mıydı?

Geçirdiğim depresyon yüzünden 2 ayda 35 kilo aldım ve 3 haftada 25 kilosunu verdim. Yaptığım şey günde 5 saat yüzdüm ve sabah kahvaltisi 1 dilim ekmek 2 dilim peynir 1 yumurta 1 domates aksam sadece yoğurt.. kimse imkansız demesin bana dediler imkanli kildim. Boyum 1.74 kilom 60 önceden 49 kiloydum. Şimdi 2 ayda 8 kilo daha vermek istiyorum.

1|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Verilir, imkansız değil ama "cahilce" bir kilo verme metodu. Sağlıklı değil, akıllı bir insanın işi değil. Keşke bilinçli şekilde metabolizmanı yormadan vermeyi deneseydin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Maşallah ne güzel keşke ben de o şekilde verebilsem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sağlığına kastınmı var? kilo almak neyse lakin kısa vadede vermek ilerliyen zamanlarda ve metobolizmanda olumsuz etki yapar vede hastalıklara kapılma riskin artar..!

Bilinçsiz kilo vermek kontrolsüz güce benzer ve boşa gider.

0|0
    0|0
  • imkansız diye bir şey var mı emin olamıyorum; ama sağlıksız diye bir şey vardır :)

0|0
    0|0
  • Evet var.

0|0
    0|0
  • imkansız diye birşey yok bunda sen 3 haftada 25 kilo verdim diye seviniyorsun ama vücudun 1 dilim ekmek 2 peynire öyle demiyor geçmiş olsun kendine zarar vermeden büyük bir hastalığa kapılmadan düzenli kilo vermelisin iraden sağlam o kadar :)

0|0
    0|0
    • Ben şişmanlamadan öncede sadece 1 dilim ekmek yiyodum akşamlarıda yoğurt ve 1 kaşık yemek yiyodum tek fark 1 kaşik yemek yemedim

• Allahın sevgili kulusun :) bence bir araştır sağlık nedir 'sağlıklı kilo vermek' nedir gidişin gidiş değil :D vücudun dökülmeden toparlanmaya bak 2 güne kendini doktorun önünde bulma :)

• bence çok büyük bir başarı değil

0|0
    0|0
  • matematik hesabı yaptım olmuyor böyle seyler günah

0|0
    0|0
  • ben 3 ayda göbeğimi 34 cm incelttim 3 kilo alarak

0|0
    0|0
  • super yapmissin

0|0
    0|0
  • saglıklı degıl cok cabuk kılo alrsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bir aneroksiya yolcusu daha verdıklerının kılo oldugunu sanıyorsan yanılıyorsun gel bak sana analız yapalım gercekte kac kılo verdıgını ben sana soyluyım en fazla 4 gerısı neyın kılosu bılıyormusun vucudunda kortızonlu ılacların tuttugu su ve kasların

0|0
    0|0
  • Çok kisa bir sürede çok fazla bir kilo vermissin bu waaow denilecek bir basari ama hicbir sey sagligindan önemli degil. Kastan verdiysen eger kiloyu hemen alirsin geri. Umarim yagdan gitmistir. Saglikli bir sekilde devam et :)

0|0
    0|0
  • Ne kadar sağlıklı bilemedim :S Hiç bir şey yememişsin kız sen :D Sigarayı bıraktıktan sonra ben de kilo aldım 54 üm ve 49a düşmem gerekiyor benim de. Bakalım spora başlayınca veririz. Çok sıkıntı yapmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Veriyorsun da ne veriyorsun yağ mı su mu 40 kilo olup ne yapmayı düşünüyorsun şu an ki kilon gayet iyi bence daha fazla düşmen sağlık sorunlarına yol açabilir ve ayrıca git bir doktora görün bu kadar kilo verimi bir yerler de hasar bırakmış olmalı

0|0
    0|0
  • Bence 5 ver 8 çok.

0|0
    0|0
  • Bu kadar hızlı verirsen o kadar da hızlı alırsın.

0|0
    0|0
  • Imkansızı sormuştun di mi? Hmm düşünelim bakalım. Bunun sağlıklı olması imkansız mesela. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Sağlıklı değil hızlı alırsın tekrar

0|0
    0|0
  • Helal be ama unarım sıkı kalmışsındır eritince yapları bazen deri fazla kalıyor bunun içinde spor şart maşallah kızımıza 😊

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim 😊

• Maşallah 💟 Fena hayran kaldım umarım devam ettirebilir iatediğini yerine getirebilirsin 😊

• Çok sağol canım benimmm 💞

Yükleniyor...