Utangac fitness magduru?

Ya fitnese basladm ama acayip agri oluo 4 kg dumble ile basladm 2 gun oldu 20 yasindaym sizce nasil? Ayrica hoca dedi ki bacaklara 2. Aydan sonra baslayalim dedi.. Sizce dogru mu yoksa ona da hemen baslayyayim mi cunku bacaklarim kalin biraz fazla.. Abi onemsiz demeyn onemli yaa benim icin dusumsenize millet yanimda 20 kg dumble ile calsio utaniorumm yaa

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• bıranda 20 kg fılan kaldıramazsınız 4 bıle fazla bence 2 kg 4 kg ya da agırlıksız baslamanda fayda var ılk 1 hafta 2 gun gıt daha sonra sadece kardıo yapıp kaslarını dınlendır bacak calısmalarınada hemen baslamaman normal normalde bayanlara 1 ay sonra baslatıyorlar bızım salonda ama erkeklerde 2. aydan sonra olması daha ıyı hocanı dınle sen :)

0|1
    0|0
    • Kardio tam olarak ne demwk?

• Aynenn aynen yarin basliorm dedigin gibi cok saolll:))

• rıca ederım :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir anda 20 kilogramla yapamazsın. 4 kilogram başlangıç için iyi zaten hocanı dinle direk 20 kilogramdan girersen işe kasların bile yırtılabilir yavaş yavaş olucak bacak içince ip atlamak ve bisiklete binebilirsin

0|1
    0|0
  • Hoca bilir bence cok zorlama kendini liflerini falan yırtarsın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Önemli olan ağırlık değil önemli olan haraketli tam yapabilmek. Merak etme o ağırlıklar çok hızlı artar ama amacın bu olmasın amacın hareketi doğru yapmak olsun. Yoksa çoğu insan gibi daha o seviyeye gelmeden ağırlık arttırırsın sonra hem sakatlık olabilir hem de hareketi tam yapamayıp daha az fayda görürsün

0|1
    0|0
    • Bacaklari napsam ki acabaa incelmesi lazimm:(

• Saolasin😇😉😊

• Rica ederim :)

• İlk gunden agirliga girdiysen demekkinfitsin yag yok sende fazla..
    İlk gunler agrilar cekmen dogal bir kac seans sonra bir seyin kalmayacak 8-10 kg liklara dikeceksin gozu..
    Dumbel ile ayaklarada calisabilirsin aslinda

0|1
    0|0
    • Di mi yani 2 ay beklemek olmaz da yag var aslinda. Protein tozu da alsam mi acaba

• Performansi arttirmak ve kaslari uzatmak icin sakatlanmayida onler

• Wowwww;))

• Utanma La Neyden Utanıyon. Bacağada Direkt Başla Bence

0|1
    0|0
  • 4kg dumble napiyon bicep curls falanmi

0|1
    0|0
  • öyle hemen 20 kiloyla başlanır mı kardeşim. hocan yanlış yapıyor ama vücudun en önemli yerlerinden bacak ben ilk başladığım günden bacak çalışmaya başlamıştım

0|1
    0|0
    • Dedim ama ikimci aydan sonra dedii hatta cardio yaoacaktm bugun dedi ki kaslar gelismez. O yuzden beklemen gerek dedi

• yavas yvas artıcak

0|1
    0|0
  • ne utanması knk utanma zamanla sende olur yeni başlamsıın

0|1
    0|0
Yükleniyor...