Sizce Oğuzhan bu takımda oynamalı mı?

Çok merak ediyorum artık bunu Oğuzhan sizce bu takıma ayak uydurabiliyor mu bir orta saha bitmiş rakibe karşı hep top kaybetti pas attı saçma yere peki Oğzuahan neden oynuyor ya da sizce oynamalı mı.

• Bence oynamamalı artık 2. tura yükselirsek.
    40% (6)61% (23)55% (29)Oy Ver
  • İlk 11 de başlamalı gayet iyi oynadı.
    27% (4)21% (8)23% (12)Oy Ver
  • Bjkliyim ama artık verilen şansları değerlendiremedi oynamamalı.
    7% (1)11% (4)9% (5)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    26% (4)7% (3)13% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
2|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Oğuzhan en değerli oyuncularimizdan biri avrupanin birçok takimi peşinde , milli takımda onun pas trafiğine yetişecek sosa gibi adam olsa daha da verimli olur

Bu arada Beşiktaş li oyuncularla kazanamayız diyordun 4 oyuncu oynadı , milli takımda tarımcılık yapmayın , ismailin çalımı gibi çalım gördün mu

http://www.superholigan.com/m/?video_id=4078

0|2
    0|0
    • PEsin oyuncu yarat kısmında oyuncu yaratalım mı Oğuzhan için istermisin bede İbrahimovic forvette olmasını istiyorum bir baksana 4 oyuncu oynadı diyorsun ya. Oğuzhan 0 şut 0 doğru pas 4 top kaybetme. Olcay en berbat oyuncuydu. Cenk bir topa vurdu oda taça gitti yazık sende bununla övünüyormusun. Bjklilerin girince ileri bile gidemedik biliyormmusun pas yapamdık Oğuzhan doğru pas atamadı Bjkliler bile Oğuzhan'ı beğenmedim diyor sen Oğuzhan girdi gol attık diyorsun Oğuzhan gol sırasında ne yapıyordu sence.

• @tgyujılp zırvalamışsın maçın yıldızlarından İsmail in Beşiktaş li olduğunu , en kötüsü Volkan in fenerli olduğunu aklından çıkarma ve bir daha milli takımda takimcilik yapio içindeki Beşiktaş düşmanlığını ortaya çıkarma

• Ben takımcılık yapmadığım için bir daha kki maçda İsmail oynasın diyoru yanlışın var maçın kötüsü Olcay ve Oğuzhan bunu bil. Ama sen görmezsin sana bir soru neden Bjkliler oyuna girince soru korumayı denedik sence.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• milli takımda diri oyuncumu var?
    şansına kazandı bir maç şimdi bütün sorunlar unutuldu..
    Saçını düzelten ozan tufanmı oynamalı..
    2 ay top oynamayan canermi sol bekte oynamalıydı..
    Bırakın bu takım muhebbetleri milli takım kötü kazandı herşey unutuldu

0|1
    0|0
  • Oynamalı tatbiki. Hatta ilk 11 de başlamalı. Milli takımın böyle yetenekli oyunculara ihtiyacı var. İhtiyar Selçuk İnan'la ne yaptığını bilmeyen Volkan Şen'le göbekli Arda Turan'la bu işler yürümez. İsmail Oğuzhan ve Cenk Tosun'suz olmaz.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşla ilgisi yok. İsmail çok iyi oynadı ama Oğuzhan dün hiç oynayamadı. Yerinde oynayan Volkan Şen'in de çok iyi oynadığı söylenemez. Bence değişimli oynayabilir.

0|0
    0|0
  • Oynamalı

0|0
    0|0
  • Oynamaması bence

0|0
    0|0
  • 2. yarı girmeli yorgunluk anından faydalanmalı

0|0
    0|0
    • haklılar tarafsız bakmayı bilmiyorsun ben engellemem cevap vermem gider

• Peki Sosa olsaydı diyor ya Bjkli arkadaşın keşke forvette de İbrahimovic olsa dimi birde ovar.

• Sana birşey sorucam Bjkli arkadaşın yanlış birşey söylesene onu düzeltirmisin burda yanlışsın diye yoksa düzeltmezmisin.

• oynamasın beşiktaşta güzel ama milli takımda hiçbişey yapamıyo

0|0
    0|0
  • Olcay mi diyecektin :D

0|0
    0|0
  • Bencede oynamamali millivtakim oguzhan gibi bir oyuncuyu haketmiyor ozan tufan 3 macta 90 dakika oynarkeb oguzhan cikiyorsa oynamamali ayakta duramayan arda her mac oynuyorsa oguzhan oynamamali oguzhani iyi yapan arkasindaki atiba degil yanindaki oyunculardada is olacak oguzhan messi degil tek basina takimi goturemez yanindakilerde is olmayinca oguzhan kotu geliyor size

0|0
    0|0
  • Oğuzhan yetenekli oynasın ama ismail ve emre kesin olmalı

0|0
    0|0
  • Bence oynamamalı artık 2. tura yükselirsek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...