Aziz Yıldırım'ın gördüğü kaçıncı GALATASARAY şampiyonluğu olacak bilen var mı?

Bu sene Aziz Yıldırım'ın gördüğü kaçıncı GALATASARAY şampiyonluğu olacak bilen var mı?

0|0
6|20

En İyi Kız Görüşü

• Ne oldu şimdi , sordunya bu soruyu , Aziz Yıldırımda çok ipledi seni .Anca böyle tatmin olun siz ...

1|6
    10|11
    • 8 dakikada 8 eksi bence rekor:/bu ne kin böyle

• "Datlım" öncelikle kendi adıma şunu söyleyim. Senin iplemeni beklemiyorum.

Kendini bu kadar önemseme istersen ;)

• Seni ipleyen de yok , bana datlım demeye de hakkın yok , böyle saçma işlerle mutlu olmaya devam et .

Kızlar Ne Diyor 5

• 9 ya da 10 oldu sanırım :D

Adam cim bom şampiyonluğu göre göre çaresizlikten ekin ekip-biçme gibi çiftçilik faaliyetlerine başladı :D

4|6
    0|5
  • 9 olacakk inşAllah

1|4
    0|2
  • 2|2
    2|4
  • Sayamıyorum:))

1|1
    0|0
  • sayamadım

4|3
    0|4

Erkekler Ne Diyor 20

• Dirk Kuyt:Galatasarayın Şampiyonluklarını en çok bizim başkanımızın görmesi Fenerbahçenin büyüklüğünü gösterir:)

Şaka bir yana ben artık sayamıyorum

4|5
    0|2
  • 9 olması lazım

1|3
    1|0
    • çokta tınnnn , delikanlılarsa kim olduklarını söylesinlerde engelleyeyim artisleri ...

• Azizin gitmesini istemiyorum Fenerin başına daha büyük bir dert gelemez Allah fenerin başından eksik etmesin

1|2
    0|1
  • 9 Olacak heralde seneyede alınca aziz varken aldığımız 10.kupa= 2 yıldız :))

1|2
    0|1
  • O değil de 3 sene üst üste şampiyon olacaz demişti Aziz Yıldırım ne oldu o iş

1|2
    0|0
  • link

Ankete beklerim

0|1
    0|0
  • adam şampiyonluğu kaybetse de milyon liraları indiriyor cebe taraftara ne oluyor onu çözemiyorum.Para verir stada gider para verir evde maç izler paranın gittiği adamlardan daha fazla üzülür sevinir..

0|0
    0|0
  • aynı soru bir daha sorulmuştu gizliden demekki sen onun açık halisin :D

0|2
    0|0
  • Sanırım bu 9 olacak :) Şu Galatasaray'dan ne çektin be aziz :)))

1|3
    0|3
  • 9 veya 10 diye biliyorum.

1|3
    0|1
  • Beter Ol Aziz Diyorum.

1|2
    0|0
  • Azız yıldırım buyuk baskan ama su bılınmelıkı yıldırım kendıne gelmelı zıco donemınde zıcoyu gondermemelıydı kadro kalıtelı tek gereken adam gıbı teknık adam ve bıraz takvıye en buıyuk fener :(

0|1
    1|1
  • 9. olacak hayırlısıyla seneye 10. yuda görürse heykeli hak etti kereta :)

2|1
    0|0
  • Hakkımızla kazanıyoruz bak yargılanmaktan son anda para ile yırttı öbür tarafta yargılanır ancak bu iflah olmaz iflahı kesilesice .

1|0
    0|0
  • Biz biliriz de kendi artık saymıyordur,sayamıyordur haha :D

1|0
    0|0
  • ne alaka şimdi. asıl sizin hangi başkanınız kadıköyde galibiyet görecek faruk sürenden sonraki 4 başkanda göremediiiiii:D mehmet cansun özhan canaydın adnan polat ünal aysal

0|0
    1|4
    • Kadıköyde galibiyete bişe vermiyolar be arkadaşım objektif bakarsak Galatasaray kupa şampiyonluk peşinde Fener hala gs bizi yenemedi peşinde kaldıki son bikaç maç hep berabere bitti kadıköyde şimdi gs şampiyon olsunh fenerde kadıköyde gsyi yensin tm işte fbliler mutlu oldular bile bu mantığın değişmesi lazım

• peki fener son maçlarda kaybeder miydi?

• Ztn son kaçan şampiyonluklardan sonra patlak verdi bu olay yani eşeğimi sağlam kazığa bağlim gibi :)

• şampiyon oldugunuzu gören adam küme düşmemeye oynadıgınızıda gördü hatırlatırım

0|0
    0|1
  • En fazla GS şampiyonluğu gören Fenerli başkan

0|1
    0|0
  • 7 falan herhalde

0|0
    0|0
  • Galatasaray böyle giderse, Avrupa birliğinin bayrağındaki kadar yıldız takar armamıza :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...