Sizce Türkiye milli takımı tur atlayabilecek mi?

İsveç ve irlanda yarın yenemezse mi puan alamazsa mı gene takip edemeyecek kadar saçma sapan karışık bir biçimde bir en iyi 3. ler arasına girebiliriz tabi bu maç 2-0 veya daha Farklı biterse peki sizce tur atlayabilecek miyiz?

Sizce Türkiye milli takımı tur atlayabilecek mi ?

#kutupayılarıçokyalnız

• Evet
    21% (6)22% (9)22% (15)Oy Ver
  • Hayır.
    39% (11)35% (14)37% (25)Oy Ver
  • Kutup ayıları çok yalnız
    40% (11)43% (17)41% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Maç bitti gene milletin maçlarına kaldık

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Öyle olursa böyle olursa.. Çok zor.

Kutup ayıları çok yalnız😕

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• Belçika ve İtalya kaybetmez , turu atlariz

0|0
    0|0
  • C şıkkı

0|0
    0|0
  • Hayır bence

0|0
    0|0
  • bence kutup ayıları çok yalnız isveç ve irlanda kaybeder

0|0
    0|0
  • gereksiz hayallere kapılmamak gerek reklamlarla tvilerde shovv yapmamak gerek ... zaten geçmezdi...

0|0
    0|0
  • Dünya kupası bizim ulan 😀😀😀😀

0|0
    0|0
  • Dünyanin en KARAMSAR Milletiyiz, bu Milli takimada yansiyor, sahaya ciktiklari zaman bildiklerinide unutuyorlar..

Ya BIRAKIN SU NEGATIFCILIGI , birseye INANMAZSANIZ basaramazsiniz. Kaldiki tur atlayamazsak dünyanin sonu degil...

0|0
    0|0
    • negatif bir yorum yapmadım. Bilgi verdim.

• çoğu konuda haklısın

• Biz Millet olarak zamaninda cocugu dayakla terbiye ettigimizi sanan bir Milletiz, bu aliskanlik toplumun her alaninda halen devam ediyor, cocuklari artik belki az dövüyoruz ama baska alanlarda aliskanligimiz devam ediyor.
      Bir basarisizligi elestirmek, hatalari tespit edip düzeltmek yerine, kavgayi, siddeti tercih ediyoruz.. Inain bana Milli Takim sahada olacak bir basarisizlik sonucu gelecek elestirilerden korkarak oynamasa bukadar basarisiz olmazdik... Ispanyaya karsi 30 dakika iyi oynadik, ama bir hata bir gol tüm moralleri yikti, mactan koptuk.

• Artık bundan sonra türkiyenin maçı yok değilmi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...