Fitness yapanlar ne kadar zamanda etkisini gördünüz?

Protein desteğiyle birlikte yapın da ne kadar zamanda sonuç aldınız?

0|0
3|17

En İyi Kız Görüşü

• Hemen etkisi görülmez. Benim sevgilim 7 yıldır yapıyor vücudu çok iyi. Spor yaparken protein tozu kullanırsanız 1 ay içinde istediğiniz gibi bir vücut olabilir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ay sonra vücüt alışır 2 ay sonrasında gelişmeye başla manken kası 1 yılda yapanda var 3 yıldada yapan var proteinsiz tabi proteinli 8 ayda manken kasına ulaşırsın hergün spora gitmekle olan şeyler tabi bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 16

• 1. si protein tozu gıda takviyesidir yeterli beslenildiği takdirde hicbir ek fonksiyonu yoktur. Normal besinlerden protein tozundan daha kaliteli protein alırsınız protein tozunu muceze gibi görmeyin.2. si ise sporun etkisini yaptigıniz antreman biçımi yaptıgıniz beslenme ve genetiģıniz belirler.

0|0
    0|0
    • kardeş protein tozu gıda takviyesidir normal bişeydir gibi yansıtıyorsunuz hep siz protein tozu kuöllananlar ama bilmiyorsunuzki o kollar bacaklar sarkacak zamanla 1-2 yıl ara ver spora öyle birçok arkadaşım var kullanıpta yan etkisini gören

• @astarpran kardes neyi bilip bilmedigimi nerden biliyorsunuz? 2. Si 6 yıldır öz abim spor yapiyor ve 3 yıldırda ben yapıyorum protein tozunun suana kadar hicbir yan etkisini görmedik senin o arkadasların protein tozu diyip streotleri cakıyorsa bilemem burda bir dünya bilimsel makale var bir dünya deney var neye göre kime göre bu kadar rahat konusuyosunuz anlamıyorum. Arkadaslarinin salak sacma goruslerine bakacagina biraz arastirsan herseyi goreceksin zaten

• Hocam 68 kiloyum biraz kilo almak istiyorum. Ayrıca evde amatörce vucut çalışıyorum. Protein tozu kullanayım diyorum hem kilo artışı olur hemde kaslarda etkili. Ancak evde çalışmayla protein tozunun zararı olur mu? Günde çok az kullanırım veya.

• 5-6 ayda

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım protein tozuda kullanmadım doğal beslenmeyle şınav ve mekik hareketleriyle fit vücudum var

0|0
    0|0
    • Proteinsiz belirgin vücut zor

• Doğal protein resimde parlamış vücudum parçalı gibi durur normalde

• 3ayda kendin görürsün 6 ayda disardan gören degisikligi görür ve bu sporla ilgilendini anlar. Baslayipta 1 yili doldurmadan birakan cok kisi var sende onlardan olma kardesim hep devam insallah. 1 yili devirirsen tamamdir hayat tarzi yap bunu kendine mecbur gör bunu. Zaten bu sporu benimsersen calisamadigin günler icinde hep sknti olur suç islemis gibi olursun, ben öyle hissediyorum antrenmana gidemedgim gün olursa. Yaninda bide box yapiyossn tamamdir

0|0
    0|0
  • 5 yıl önce 2 tane dumbbell ile evde çalışarak başladım 1 senedir falan salona gidiyorum düzenli olmuyor 2 haftadır da supplement kullanıyorum :D Sonuç olarak birikim ve bilgi çok kas az :D

0|0
    0|0
  • Protein desteği diye bir şey yoktur ben kullanıyorum ama düzgün bir diyetle beraber kullanıyorum bcaa-whey-kreatin üçlüsünü kullanıyorum ama dediğim gibi gelişmek istiyorsan köpek gibi antrenman yapacaksın ve düzenli besleneceksin yoksa istediğin tozu al fayda etmez...

0|0
    0|0
  • 2 ayda gösteriyormuş

0|0
    0|0
  • 6 ayda belirgin farklar olur hani profesyonelce yaparsan ben 1 yildir yapiyorum bro

0|0
    0|0
    • Ne kaar devam edeceksin

• Birakmam ki zevk aliyorum kendim icin yapiyorum zaten futbol da oynuyorum amator olarak calismaktan geri kalan vakitletimde elimden geldiğince antrenman kacirmam baslayinca zor birakirsin zaten

• 6 ayda

0|0
    0|0
  • Hocam her şey bir etken bu olayda.. Yediğin içtiğin uyuduğun çalıştığın... hepsii...

Vücut yapına göre de süre değişir.. Bu nedenle kendine en az bir 6 ay ver..

0|0
    0|0
  • 6 ayda kknk :)

0|0
    0|0
  • 9 ay istediğim sonuca vardım. ama sabır önemli etken

0|0
    0|0
  • yapmadım

0|0
    0|0
  • BEN 1 GÜN KOŞUP O GÜN GECE İKİDE BAKLAVA YİYENLERDENİM :d