Ve Fatih Terim 11 artık benim dediğime gelmeye başladı?

Cenkten sonra Oğuzhanı da kadroda kesti.
1 Volkan Babacan
3 Hakan Balta
7 Gökhan Gönül
13 İsmail Köybaşı
8 Selçuk İnan
10 Arda Turan
15 Mehmet Topal
16 Ozan Tufan
20 Volkan Şen
21 Emre Mor
17 Burak Yılmaz
Peki sizce nasıl kadro. Bence bu kadro iş yapar sonuçta 10 kişi bırakıcak bir Oğuzhan yok. Umaerım İsmail hata yapmaz. Siz ne düşünüyorsunuz. Puan alabilir miyiz.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Oğuzhanı çıkardı ya sen de 5 ben diyim 10 tane atarız çünkü Oğuzhan tek başına maçı katlediyordu.

0|1
    0|0
    • Hahahaha ne futboldan anlıyorsun ne ironiden.

• Peki orta saha nekadar dirençli görüyormusun Oğuzhan pres yapmıyordu adam movalamıyordu 1 kişi eksikdilk bak 1 kğişi çıkınca nasıl orta saha dirençli.

• Al Oğuxhan Cenk Olcay oyuna girdikten sonra ne yaptı hep top kay etmedi mi.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ozan yerine başkası olsa daha iyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cenk daha iyi buraktan

0|2
    0|0
    • 65 dakika Hırvart karşısında ne yaptı Cenk Burak 90 dakika Ramos Pique karşısında 11 top kapma var.

• koskoca 80 milyonluk türkiyeden bir tane forvet çıkmaz mı. burak yılmaz oynuyor ya

0|0
    0|0
  • Ben olsam ozan tufsni kesip mehmet topali onun yerine cekerdim defansin gobeginede semihi koyardim.

0|0
    0|0
  • ozan tufanı nasıl hala oynatıyor anlamış degilim bence hiç bir cacık olmaz biz evimize döneriz

0|1
    0|0
    • Ozan turnuvada en fazla top kapan 5. futbolcu Khedira oynasın mı onun yerine 4. futbolcu o ya.

• anlaşıldı sen fenerlisin

• https : // www. youtube. com/watch? v=44vfzU_i4TQ bak sen Hakan çok uzakda diyorsunda 10 santim bile yok oyuncu ve topun arasında bence sen futbolu tatrafsız izle.

• Ozanida kesse iyi olurmus hani

0|0
    0|0
  • Göbekli ozan formsuz selçuk arda yanlış

0|0
    0|0

• Ozan turnuvada en fazla top kapan 5. futbolcu Khedira oynasın mı onun yerine 4. futbolcu o ya.

• semih kaya olsaydı iyi olurdu topalın yerine formsuz olsada en azından stoper. birde gökhan gönül çok kötü. gerisi güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...