Çek Cumhuriyeti - Türkiye Kadroları Açıklandı.. Ne düşünüyorsunuz?

Çek Cumhuriyeti - Türkiye Kadroları Açıklandı.. Ne düşünüyorsunuz ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Formsuz Ardayi israrla oynatmaya devam ediyor
    Sürekli hata yapan Canerin yerine İsmaili alması iyi
    Topali stoper yerine göbekli Ozanin yerine çekmeli , Ahmeti de stopere çekmeliydi. Ayrıca Oğuzhan i en azından ikinci yari almalı gerçi takımda onun öss dilinden anlayan adam yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tamamen yedek kadro çıkartır diye beklemiştim 😔

0|1
    0|0
    • 2 farkla kazanırsak %90 çıkıyoruz yedek çıkamazdık :D

• ahahah :D Evet çıktığımız en iyi kadro ilk kez kanatla oyuna başlıyoruz hemde 2 kanat birden 5 ortasaha oynadık önceki 2 maçtada Terim çok geç gördü yanlışını

• Emre mor'dan umutluyum sadece, ama bakalım kazanabileceğimizi zannetmiyorum. Umarım ben yanılırım, inşallah Amin 🙈

• Yine yenilicez dusuneck bise yok

0|1
    0|0
    • bu kez kazanacağız :D

• Kazansak ne olacak sampiyon mu olucaz? Milyonda bir ihtimal yani bugun kazansakkta sonucta yine kaybedecek. Hatice değil netice 😂😂

• Bu akşam mıydı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Volkan şenle emre moru şimdi mi almak geldi aklına canım adam mal terim.! sana caner cıksın diye yalvardık mal gibi oynuyo dedik al bari ismaili dedik yeni mi anladın mal terim.! iddia oynadım cek cumhuriyetine verdim salagın son maç aklına güzel kadro cıkarmak gelmiş... hele bir yenin cekleri azınıza...

0|1
    0|0
    • :D :D evet çok geç kaldı ama euro 2016da başladığımız en iyi kadro bende gidip 2-0 skor oynayacağım amerika 0/2 ile beraber :D

• korktugum başıma geldi adam resmen sesimi duydu salak en baştan beri bu kadroyu istiyordum iddia yattı tum maçları tutturdum bide ya.

• Ya herro ya merro

0|1
    0|0
  • Hakan neden yok selculun yerine hakan olmalıydı

0|1
    0|0
    • evet Hakan olmalıydı bencede Selçuk veya Ozan'ın yerine

• Son grup maçında hakanı çıkarmıştı Selçuk atmıştı hoca gine aynısı olacak saniyo heralde :-D

• adamlara karşılık gelen sayıları topla çok sayısı olan puanı alır

0|1
    0|0
  • Ozan :(

0|1
    0|0
  • Artık anladı Cenk ve Oğuzhan bizi 10 kişi bırakdığını ve 11 de yok en umutlu olduğum maç.

0|1
    0|0
  • arda hala ordamı yaaa

0|0
    0|0
  • Oguzham ile cenki almayan o imPARAtora sayhilar

0|1
    0|0
    • Oğuzhana bişey diyemem ama Cenki gördük ilk maç adım atamadı ve İngiltere maçı öncesi taktiği açıklayacak kadar zeki olduğundan dolayı almaması doğal Burak Yılmaz 2. maç takımın en iyisiydi..

• imPARAtor yine topalı mevkiinde oynatmıyosan maçı 3-0 kazansak bile sülalene sövcem

0|0
    0|0
  • kanatlardan bindirmelerle buraktan yararlanabiliriz. 2-1 veya 3-1 alırız maçı

0|0
    0|0
Yükleniyor...