Bu akşamki Türkiye-Çek Cumhuriyeti maçının sonucunda bir üst tura yükselecek miyiz? İnancınız var mı?

Bu akşamki Türkiye-Çekoslavakya maçının sonucunda bir üst tura yükselecek miyiz? İnancınız var mı?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Ozan o s*ktiğim saçını düzeltmezse olur gibi bu iş

0|0
    0|0
    • kızın ettigi lafa bak hele -.- ben neklamcı olsam adamı jöle reklamına falan çıkartırım ya da şampuan :D

• olsun anladım o kadar soktulu yazılar yazma seninde profilinde gögüs foton var gelir gögüslerini arasına sokarlar -.- adamın ne suçu var takım olarak kötüydük baş sorumlu fatih terimdir bence öyle yaniii

• göğüs foton dediğinde çatal gözüküyor sadece. insan görmek istediğini görür?
      takım olarak kötüydük kabul, gol atamıyorduk ama en azından ozan saçını düzeltmek yerine modric'i durdursa gol de yememiş olurduk.

En İyi Erkek Görüşü

• Çek Cumhuriyeti o :)

Ben hala bu takımın bu oldukları durumdan daha iyi olduğuna inanıyorum ama moral olarak çok dağıldılar. Buradan çevirirlerse son saniyede Avrupa şampiyonasına gitmemizden bile çok büyük iş başarmış olurlar. Hala hadi çocuklar gösterin kendinizi diyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsallah ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aslında hiç inancım yoktu ama kazanmışlar :)

0|0
    0|0
  • çekoslavakya mı kaldı arkadaşım :D günümüzde bilinen adı çek cumhuriyeti ama ülke isim değiştirdi artık isimleri Çekya oldu
    Türkiye - Çekya maçı ile ilgili demeliyidin..
    maça dair hiç beklentim yok malesef izleyip göreceğiz

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsun 😂 Yetkili bir abiye mesaj atıp düzelttiriyorum durumu, uyardığın için teşekkür ederim

• yok la eğlencesini yapıyoruz takıl kafana göre :D

• Hayir

0|0
    0|0
  • Çekler tr yi ezer.

0|0
    0|0
  • 3 lük oluruz en az

0|0
    0|0
  • Inancim pek yok ama umudum var. Belki... biz zoru severiz ama o kalitede oyuncular yok gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...