Aşk işlerinde bir erkekle ilgili arkadaşlarınızın çok etkisi altında kalıyor musunuz ?

...kızlar aşk işlerinde birinden hoşlandığınız bir erkekle ilgili arkadaslarınızın cok etkisi altında kalıyo musunuz ? yoksa kendi düşündüklerinizi mi yapıyosunuz ?

Güncellemeler:
yani arkadaslarınızın dediklerine göre mi hareket ediyosunuz ?

0|0
12|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimsenin etkisinde kalmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Herkesi dinlerim ama her söyleneni uygulamam her zaman son kararı ben veririm kendi aklım var Allah'a şükür...

0|0
    0|0
  • yani ben istediğimi yaparım da başkalarının da görüşlerini alırım. Başkalarından kastım kafa yapısı olarak uyuştuğum iki kişidir.

0|0
    0|0
  • ilişkilerime ve işlerime 3. kişileri karıştırma işini çok öncelerde bıraktım, eskiden di o :/

(Ailem haricinde )

0|0
    0|0
  • Duruma göre kalabiliyorum. Benim görmediğimi görenler olabilir, kulak veririm mantık çerçevesinde ördişim.

0|1
    0|0
  • kızın karakterıne gore degısır

0|0
    0|0
  • ne desem yalan olur:) Aslında tam olarak dediklerini dinlemiyorum ama bilinç altıma işliyolar galiba sürekli tekrar ederek

0|0
    0|0
  • benim ilişkime her önüne gelen laf yapamaz arkadaş var arkadaş var gerçekten değer verdiğim sözüne güvendiğim kişinin yorumu benim için önemlidir

0|0
    0|0
  • Tecrübeli olanlardan evet, yardım alınır onun dışında hayır.

0|0
    0|0
  • kendi düşündüklerimi yapıyorum tabiki. ilişkime neden karıştırayım ki arkadaşımı. yanlış olur.

0|0
    0|0
  • kendi bokumu kendim yiyom :)

0|0
    0|0
  • Hoslanma evrelerinde olabilır.ama ona aşık olcagı varsa asla hiç kimsenın etkısh olamaz.ben kendımın ve arkadaslarımın tıpıyle haraketlerıyle dalga geçtıgi birine aşık oldum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...