Galatasarayı alkışlamamız gerekiyormuş...

kadıköye galatasaray şampiyon gelirse alkışlamamız gerekirmiş. önce izleyin sonra alkışlamalı mıyız alkışlamamalı mıyız tartışalım...

link

Güncellemeler:
bir çoğunuz linki izlemeden yorum yapmış. izleyin sonra tartışalım demiştim

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle olay çılaranları gsli fbli bjkli demeden ayırt etmeden atacaksın içeri bigüzel sopa çekeceksin şerefsizlere.alkışlarsanız daha iyi ama zorunluluk yok.gsliyim.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Eksik kalsın sizden gelecek alkış.

Başkanınız şike yapmasın yeter.

3|6
    1|1
  • yine kendinizce vurmaya çalışıyorsunuz sadece guluyorum. :)

buyuk takımlarla çok uğraşılır tabi haklısınız...

0|4
    0|2
  • kardeş ben galatasaylıyız. asabımı bozma . sorgusuz alkışlayacaksın:DDD

2|4
    1|1
  • İstemez alkışlamayın..

2|3
    0|2
  • Sizin alkışlarınıza gerek yok 2 dakikalık olmuyoruz ne de olsa

0|4
    1|2
  • fenerbahçe galatasarayı alkışlamazsa galatasaray ne kaybeder galatasaraylılığından

1|2
    0|2
  • Siz bilirsiniz efenim.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• BU GÖRÜNTÜLERİ SEYRETTİKTEN SONRA İYİ Kİ BU İĞRENÇ TARAFTARLARDAN DEĞİLİM DİYORUM. BURADA DA O TARAFTARLARIN AYNISINDAN MEVCUT ZATEN. LİNKİ SEYRETMEDEN YORUM YAPANLAR KENDİLERİNİ AVUTANLAR YAZIK YA SİZE YAZIK. ADAM OLUNDA GELİN OYNAYIN BİZDE ADAM GİBİ ALKIŞLAYIP TEBRİK EDELİM KUTLAYALIM SİZİ. AMA ÖNCE ADAM OLUN...

0|1
    0|1
  • Alkışlamayın siz bilirsiniz onun yerine stadı yakın su şişesi atın sonra saha kapatma ceza alın

2|2
    0|2
  • alıkşlamayın stadı yakın :D

0|3
    0|1
  • Sivri zekalı arkadaşım, o sular siz şampiyon oldunuz diye atılmadı, ligin ilk yarısında kadıköyde hocamızın kafasını yardınız, mondragonun kulağında ses bombası patladı, onlara tepki olarak yapıldı, inş aynısını siz de yaparsınız, sizden alkış bekleyen yok, gözünüz şampiyon görsün o bize yeter...

0|1
    0|1
    • aynı zamanda fazla uzak değil geçen yıl hakkımız olan söke söke aldığımız kupamızı vermek istememeleri ayrı bişey ışık kapatmalar fıskiyeleri açmalar ama o kupa orda kalktı birda hakkımız olursa birdaha kaldırırız.

• 3-5 mi 35 mi 350 mi 3500 mü 35.000 mi iyi izle. ayrıca yeni sezona cezalı girmeyi terim kimselere bırakmaz

• onları tasvip edecek halim yok ama onlar yaptı biz de yapalım mantığı sürdüğü sürece bir halt düzelmez, sizi bizi yok bu işin...

• peki o maçın öncesindeki ilk oynanan maçta ne olcak milletin kafası gözü yarıldı biz en azından su attık peki hocamızın kaşı gözü yarıldı ya kör olsaydı ne olcaktı kim verecekti hesabını? link

0|1
    0|1
    • benim koyduğum link te bir polisin gözü kör olduda kim verdi hesabını

• hüseyin çelik gibi diyorsun yani: 3-5 mehmet şehit oldu diye meclismi toplanır.

• 1 polis için meclis kurulacaksa ki kurulsun tamam bende istiyorum galatasaraya çok büyük ceza verilsin ama polisle çatışmaya giren sıradan arabalarda değil polis arabalarını yakıp yıkan ters çevirenler idam edilmeli o zaman.

• görüntüler utanç verici,bir insan polise bu denli nasıl saldırır?01:48deki sözler ortada

1|0
    0|2
  • sen rakibin uefaya katılamasın die delil topla çamur at sırf fenerbahçe şampiyon olmasın die trabzon bursa beşiktaş ile işbirliği yapıp hakkını ye sonrada gel alkışlan yok öyle bir dünya

0|1
    0|1
  • Ne yani bu olay kan davası olarak yüz yıllarca sürecek mi.

Bu tür düsünce icinde olanlar CAHİLDİR.

0|2
    0|1
  • alkışlamak mı? bence meşale bozuk para atılacak ...

0|1
    0|0
  • fenerliler alkışlasada alkışlasada sonuç değişmez şampiyon GALATASARAY.

0|1
    0|0
  • kim o terbiyesiz

0|0
    0|0
  • adam olun alkışlayın babanızı bilin :D

0|0
    0|0
    • siz babanızı alkışladınızmıki görmüyormusun görüntüyü hain evlatlar sizi

• galatasarayı alkışlayacak fenerlide kan yoktur

0|0
    0|1
  • Fenerliler öyle bir şey yapmaz bence

0|0
    0|0
  • Alkışlamak şart değil

0|0
    0|0
  • olayı kan davası haline getiren , eski defterleri açan bir taraftar daha.azalarak bitmeniz dileğiyle

0|2
    0|0
Yükleniyor...