Hiç intihar etmeyi düşündünüzmü ?

Acaba kendinizi işeyaramazmı hissettiniz. Zavallı olduğunuzumu düşündünüz. Olmasam da bir şey farketmez diyemi düşündünüz ya da yaşadığınız sebep boşamı çıktı.

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• düşündüm.. bileğimi kestim.. sağ tarafı bildiğin permatikle ( yavv jilet satılmıyor artık öyle heryerde :) ) geçen yıl Şubat ayında...

baya derin bir kesikti aslında.. sonra sürahiye su doldurdum yatağa yattım ve ölmeyi bekledim..

o kan kokusu hala burnumda :( gece 3 gibiydi.. 7 ye kadar bekledim.. baktım öleceğim yok. bileğimde çok acımaya başlamıştı.. kalktım evdekilere bileğim kesindi beni hastaneye götürün dedim. Tahmin edemeyeceğim kadar olgun karşıladılar.. hala o olay bir kazadır. yersen :P diktiler bileğimi..

sonra eve geldim bir uyumuşum bir uyumuş...

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Bize emanet olarak verilen cana ihanet etmek en büyük acizliktir bence !

0|0
    0|0
  • ewt etmiştim de hatta 40 a yakın depresyon habı içmiştim. allahtan yasım büyükk degildi. yoksa farklı şeyler düşünülürdü. herkes cocoukluk olarak gördü

0|0
    0|0
    • nie

• bırak da onu düşünim :D nıye ortasını bulmıyım sence

• ii düşünmüşün :)

• küçükken lisede yapmıştım bu aptallığı annem uykudan uyandırmasaydı sabaha ben die biri olmayacaktı,ve de hayatım boyunca şükrediorum o an kurtuldugum için... bir anlık oluyor..yanlış anlaşıldıgım için yaptım( bir kutu hap kırmızı recete olanlarından )

0|0
    0|0
  • düşündüm ama hiç denemeye cesaretim olmadı. şuanda versen bir kutu ilacı direk intihar için kullanırım onu :(

0|0
    0|0
  • hiç öyle düşünmedim ben bu dünyaya bir köpek olarakta gönderilebilirdim ama bir insan olarak gönderilmişim ve bende birçok canlıda olmayan çok üstün özellikler var. demekki yapmam gereken birşeyler var diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • oldu valla.. ama benim canım tatlıdır kıyamam kendime :))

0|0
    0|0
  • evet kısmen evet kısmen sorulara cevaplarım bu =)

0|0
    0|1
  • düşündüm ve denedim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• hiç düşünmedim..kaçmak kolay

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman böyle bisaçmalıgı düşünmedim

ama etrafımdaki 2 yakın insan bu saçmalıgı yaptı

0|0
    0|0
  • evet düşündüm bir zamanlarda düşünenlere aciz gözüyle bakardım hemde ama insan bazen ölmek istiyor gerçekten

0|0
    0|0
  • evet arada sırada aklıma geliyor ama ölmemem lazım düşüp kalkıcam hemen

0|0
    0|0
  • hayır olmadı hiççç

0|0
    0|0
  • denedim az daha ölüyodum amk

0|0
    0|0
  • Salak mıyım ya neden intihar edeyim ya da neden düşüneyim ki. Aciz biri değilim ben çok şükür...

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
Yükleniyor...