Beşiktaş'ın kaleci Fabri ile anlaşmasına ne diyorsunuz?

Tutumlu olmakla cimri olmak arasında fark vardır. Şu yönetimin cimriliği beni öldürecek.4 Tane futbolcu alacaksın onda bile nerede olmayacak adam var o bulunuyor umarım biz ve futbol medyası yanılır. Ospina, Glik ayarında futbolcular transfer edilir yoksa işimiz var demektir.
Beşiktaş'ın kaleci Fabri ile anlaşmasına ne diyorsunuz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• boyko var elde tolga var birde genc bir kaleci daha uzerine neden bir kaleci daha alindi ki anlamiyorim

0|0
    0|0
    • Boyko+Günay+Tolga+Fabri aynı kalede dursun 4ü de yemin ediyorum Musleranın verdiği güveni vermezler ama yönetim nedense inatla üç kuruşun hesabını yapıyor. Tamam gidip 10 milyon euro da vermeyelim ama hep bonservissiz futbolcu bulamazsın bazen para da vermek lazım

• ya boyko gorun bakin eger Evertona giderse nasil oynayacak iki macta adami bitirdiniz gibi gelio bana
      ospina alinmaliydi sampiyonlar ligide var

• Fikoyu severim hatta bazılarıyla konuştuğumda çok büyük adam anlatılmaz dediler.
    Ama şu cimrilik benide bitiricek
    40 milyona uçak
    2 tane otobüs alıyon gidiyon fabri alıyon fiko yapma

0|0
    0|0
    • Ben de çok destekliyordum ama son 6 ayda aşırı soğumaya başladım. Sürekli medyaya çıkması. Her şeyi para olarak görmesi. Halkın takımı değiliz demesi. Cumhurbaşkanın önünde dik duramaması. Şimdi de bu. Biri büyü falan mı yaptı yoksa biz mi çok gözümüzde büyüttük anlamıyorum. Sen bu takımı en zor zamanından çıkart sonra tam vites yükseltmemiz gerekirken gitti fabriyi aldı, Tolga ve İSmaille 3 Mustafa pektemekle 4 senelik sözleşme yaptı. Bunlara verilecek paralarla 4 tane oyuncuya 6-7 milyon euro civarında bir bonservis bedeli verilseydi şu an müthiş bir takımdık ama yine rahat oturmak yok. Sezon sonuna kadar beklicem eğer defansa büyük transferler gelmezse lig tvyi uzatmıcam tamam süper forvet hattımız var ama her geri pasta yüreğimizin ağzımıza gelmesinden, aptal aptal goller yemelerini görmekten bıktım. Bir kerede bizim taş gibi defans hattımız olsun.

• Kötü kaleci aldılar...

0|0
    0|0
    • Kötü ya da değil ama alınmayacak bir transfer belki süper kaleci olacak ama ne gerek var bu riski almaya. Gs yapsa anlarım ama Bjk'ın şu vakitte bu hamlesini anlamak mümkün değil.

• Fabri gündemi oylamak amaçlı bir haber adam İstanbul da sağlık kontrolünden geçiyor fakat resim yok aldanmayın böyle haberlere Torunoğulları ala ala bu sakat kaleciyi almaz

0|0
    0|0
    • Böyle bir şey yapılıyorsa Beşiktaş yönetiminin çok ağır bir dille bu gazeteler hakkında bildiri yayınlaması lazım. Çünkü basit bir transfer haberi değil artık bu hangi Beşiktaşlıyla konuşsam sinirleniyor bu transfere.

• hahahaha daha bile inanmıyor adamı sağlık komtrolunden sonra yolluyacaksınız dimi sende haklısın devam et sen ne kullanıyorsan söyle bizde kullanalım.

• @swedrfgyujı var mı resmi görüntüsü? Yok o yüzden çok konuşma

• ahahhahah ezik takımın ezik taraftarı 1 maç oynamamış kişiyi alıp 1. kaleci yapmakda nedir kardeşim hiç mi yüzünüz gülmez.

0|0
    0|0
  • Bu golde öndeki adam aniden eğildiği için kaleci şaşırıyor

0|0
    0|0
    • Ya tamam hadi bu gol hatası yok 1 sene oynamamış yedek kaleciyi almak ne kadar mantıklı?

Yükleniyor...