Yüzme kursuna gitmelimiyim

ben biraz yüzme biliyorum, kulaç atarken nefes alamıyorum nerde yanlış yapıyorum acaba, nasıl yüzülür tarif edermisiniz, yüzme kursuna fallan gitsemmi yaz gelince, yaşım 19 bu yaştan sonra iyi yüzebilirmiyim

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sakin olmak önemli. Sakin ve vücudunu kasmadan yüzmelisin. Ayrıca kondisyonunu da sağlamlaştırman gerekir yüzmeden önce 10 dk ısınma hareketleri ve derin nefes alıp verme ve de gerdirme hareketleri yaparsan hiç bir sıkıntı çıkmaz. Yüzmede nefes çok önemlidir doğru nefes şu şekildedir; İki kulaçta bir nefes ve bu nefesi ağzınızdan al burnundan ver çünkü burnundan almaya kalkarsan burnuna kaçan ya da sıçrayan su damlaları genzine gider ve seni etkiler motivasyonun bozulur.

0|1
    0|0
    • sağol ben her kulaçta nefes almaya kalkıyodum

• Kesinlikle yüzerken özgüvenin tam olsun boğulacağım korkusuna kapılma. Yorulduğunda kendini sakın kasma sırt üstü yat ayaklarını ve ellerini hafif hafif çırp batmazsın sonrasında gücün yerine geldimi devam edersin.

Kızlar Ne Diyor 4

• İstersen evet.

0|1
    0|0
  • bende yüzemiyorum dogru düzgün

0|0
    0|0
  • git bence git bende gitmeyi düşünüyorum ufacık çocuklar nasıl yüzüyorlar

0|1
    0|0
  • git tabiki öğrenebilirsin fakat biraz geç kalmadın mı ya ?

0|0
    0|0
    • bu boktan yerde deniz yok fazlada öğrenemedim

Erkekler Ne Diyor 3

• fizyolojik olarak 7-8 gibi küük yaşlardan yaşlayan biri kadar iyi bir fiziğe ulaşamayacağın ortada ne azıkki . git bence en kötü omuzlar kollar şişer vücuttaki kasların çalışır link büyük ihtamelle tam uzanmıyosun suya ama yinede bir videoya bak .

0|1
    0|0
  • Kursa gidince kendini geliştirebilirsin.Geç değil bence.

0|1
    0|0
  • Bence gitmelisin

0|1
    0|0
Yükleniyor...