Kızlar, Karasıızm kızlar ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin?

Bu yaz yaz kursuna başlayacAĞIM. Voleybol kursunda benden bir yaş küçükler var basketbol kursunda ise benle yaşıtlar var Kendimden küçükler ile oynamakta istemiyorum ama voleybolu seviyorum. Basketbolda ise yaşıtlarım var ve onlarla anlaşacağımı düşünüyorum. ama basketbolu çok sevmiyorum yani pek ilgi düuymuyorum belki zamnla belki ilgi duymaya başlayabilirim ama emin değilim. şimdiden cevaplarınz için herkeze teşekkür ederim. Cevpalrınız benmi için çok önemli

Güncellemeler:
Bu yaz yaz kursuna başlayacağım voleybol kursunda benden 1 yaş küçük 2007 liler var basketbolda ise yaşıtlarım var. Voleybolu daha kadınsı buluyorum ve daha ilgi çekici geliyor. Basketbolda ise yaşıtlarım var belki anlaşırım diye düşünüyorum pek ilgi duymuyırum ama zamanla belki severim. DSİZCE

VOLEYBOL MU? BASKETBOLA MI? GİDEYİM

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben kendim bizzat sporcuyum ileride profesyonel voleybolcu olursan takımında senden küçükler de olacak büyükler de buna takılmadan gerek yok sevdiğin branşta devam et benim takımımda bende küçükte var büyükte herşey gayet güzel anlaşabiliyorsun

1|0
    0|0
    • görüşün için sağol ben 2006 doğumluyum voleybol takımındaki herkes 2007 li bu yüzden ama çok teşekkğr ederim

voleybola katılacağım sizin sahenizde

• Seni aydınlata bildiysem ne mutlu bana

Yükleniyor...