Evlilerin gözü neden dışarıda olur

Evli bayanların ve erkeklerin neden gözü dışarıda oluyor

0|0
13|9

En İyi Erkek Görüşü

• Genel olarak cevap vermek gerekirse evli erkek ve kadın her gün aynı şeyleri yaşamaktan yatağa girdiğinde aynı dokunuş rutin sevişme birleşme ve klasik orgazmdan sıkılır. Monoton geçen hayatı renklendirmek değişiklik arayışı başlar. Yatakta sürekli değişiklik yapmayan yalnız belirteyim bu değişiklikler ikili olacak sapıkça değil. İkili fantaziler yapmayan çiftler genelde aldatıyor. Diğer sebepler eşinin kötü davranması onu 2. planda tutması evine sürekli arkadaşlarını toplaması ki bu en yanlış harekettir. Neden? bir kadının kırığını kocası eve getirir diye bir söz vardır eskilerde. Ha bir de hiç kötü birşey olmadan aldatmayı seven erkek ve kadınlarda vardır ki onların ruhları o* olmuştur. Aldatmaktan zevk alırlar. 8-10 sene evvel bir röportaj da bu soru sorulmuştu kızlara: Eşinizi sevgilinizi aldattınız mı? Kızlar ya evet dedi ya da cevap vermeden kaçtılar ki kaçmalarıda evet demektir zaten :) Evli olanlardan 1 kişi evet yaptım çok güzeldi gene yapmak isterim dedi. İşte erkeklere kızanlara kapak olsun o röportaj :))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Açgözlülükten , heyecan arayışı , hepsini kürekle dövücen ...

0|0
    0|0
  • aç gözlülüğünden hayvan iştahlı olduklarından şrfszlktn ahlaksızlıktan namussuzluktan allah korkularının olmayısından sadakatsızlık karaktersızlıkten ve bunun gibi ınsanlık çirkibliklerden dolayı anlatıyolardır allah korusun aldatmaktan ve aldatılmaktan

0|0
    0|0
  • cok ıyı sıkı bı soru sormussun bence bunu herkes soyluyor. bence kesınlıkle ınancsızlıktan gelıyor aldatmalar evlıyken falan heyecan aramalar ne kadar ıstesende yapmaman gerekıyr yanı o yapanlarında kızları erkeklerı var nekdar yanlıs yaptıgının farkına varamamak gaflettır .bunları yasayarak boyle duzensızlıkler yasayarak elımıze hıc bırsey gecmez nefsımıze yenılmemek o bosluga dusmemek lazım ınsanalrala ugrasmak zor gercekten ne gerek var kı entrıkalara:)huzurlu huzurlu yasa ıste

0|0
    1|0
  • sadık olmadıklarından

0|0
    0|0
  • eşini sevmiyosa ole olur

0|0
    0|0
  • Genelemesek o durumu fark ettiğin vakit enişte, yenge nasıl diye sor olay orda biter

0|0
    0|0
  • yok öyle bir dünya. Seviyosa değildir

0|0
    0|0
  • Evlenince karakter gelişimi olmuyor.

Karaktersizlere evlenme yasağı yok.

0|0
    0|0
  • keşke öyle olsaydı ...

0|0
    1|1
  • erkeklerin gözü ne zaman içerde oldu ki?

0|0
    0|2
  • adam olanın(kadın-erkek) gözü dışarda olmaz

0|0
    0|0
  • evlenince söylerim cevabımı

0|0
    0|1
  • bi mal kadın erkeği tatmin etmezse yazmış o* almıyosun kendine ! eğer tatmin olmak için evleniyosan git genel ev senin gibi zihniyetlerle dolu karaktersiz seni...

0|1
    0|1
    • Saçmalamışsın kusura bakma. Kuran da bile yazar eşini mutlu edeceksin diye. Sen sırt üstü yat erkek hamal gibi çalışsın sen mutlu ol erkek zaten senin düşüncene mantığına göre nasılsa sana dokunabilme mertebesine erişmiş daha ne istiyor.. Senin gibi düşünenler olursa erkeğini yatakta mutlu etmezse işte bazı erkeklerde bu yüzden aldatır. Tatminsizlikten. Başına gelince ah aptal kafam deme. Kadın ol erkeğini elinde tut. Sırf bu yüzden aldatırsada 11 de 100 suçlu erkek değil sensin...

• Cinsellik için evlenen zaten bir süre sonra eşini yine aldatır ki! Amacı zaten cinsellik olanı doyurmak zordur kısacası. Ona 1 kişi yetmez ki. Sadece bir süre eşiyle idare eder sonra sıkıldım başkası der.

• bende bunu demek istiyorum böyle insanlar evlenmesin !

Erkekler Ne Diyor 8

• tek cevabı yıllara yenik düşen sevgi belli bir süreden sonra yerini alışkanlığa bıraktığında aradaki heyecan bittiğinde kadın veya erkek olsun farklı arayışlara girmek zorunda kalıyorlar diye düşünüyorum ama en güzel çözümünün de bunu aldatarak değil boşanarak yapmalarını tavsiye ederim yapacaklarsada

1|0
    0|0
  • O gozu cikarmak lazim. Allah onlarin belasini versin.

1|0
    0|0
  • Evcilik oynayanlar onlar

0|0
    0|0
  • Yasak meyveyi yemek için...

0|0
    0|0
  • çünkü artık ona sahipsindir ve insanın mayasında açgözlülük vardır

0|0
    0|0
  • ben severek evlenmedim gözüm dışarıda acık ve net ve sevsem eşimden korkum yokki delikanlı gibi söylerim

0|0
    0|0
  • Kadın erkeği tatmin etmezse erkekte kadını tatmin etmezse bırak olsun o kadar...

0|0
    0|0
  • kendini bilmezler onlar, evliliğin manasını bilmeden evlenenler

0|0
    0|0
Yükleniyor...