Fenerbahçe Galatasaray'ı alkışlamalı mı ?

Bu hafta Galatasaray Türk Telekom Arena'da Sivassporu yenerse geçen yıl şampiyon olduğu Kadıköye bu sene şampiyon apoletiyle gidecek sizce Fenerbahçeli futbolcular maç başında Galatasaraylı futbolcuları seremoni öncesi alkışlamalı mı ?

• Evet kesinlikle Alkışlasın , Alkışı hakediyorlar
    43% (3)42% (5)42% (8)Oy Ver
  • Hayır kesinlikle alkışlamamalı
    57% (4)58% (7)58% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Evet arkadaslar sampiyonluk geldi gorusler hala ayni mi ? :)

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Alkışlıycak tabi işleri ne fenevlilerin

1|5
    3|2
  • Alkışlamasınlar istemez..

0|4
    2|2
  • elbette centilmen olmalılar

0|1
    0|0
  • Evet alkışlasınlar ama sanmıyorum yapacaklarını. Olsun mecbur değiller tabi...

0|2
    2|0
  • Bence galatasaray feneri alkışlamalı

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir Gs'li olarak öncelikle şampiyonluğumuz kesinleşmedi, hele bir Allah'ın izniyle şampiyon olalım önce, dereyi görmeden paçayı sıvıyoruz. eğer şampiyon olabilirsek ezeli rakibin taraftarlarından böyle bir beklenti içine girmemize filan gerek yok diyorum. karşı tarafın taraftarlarını alkışlatmak için baskı yapmaya çalışmaya gerek yok. hem alkışlasalar ne olacak alkışlamasalar ne olacak ? içinden gelerek, samimiyetle yapmadıktan sonra alkışlatmanın bize ne faydası olacak ? onlar bizim sahamıza şampiyon olarak gelseler biz gs'liler alkışlar mıyız ? hiç zannetmiyorum. kendimizin yapmayacağı şeyleri karşıdanda beklememek lazım. geçen seneki gibi çok fazla olay çıkmasın yeterli.

0|0
    0|0
  • Türkiye o seviyeye ulaşamadı.Beşiktaş Akhisarı alkışlamıştı

0|0
    0|1
  • Alkışlamayıp stadı yakacaklarsa kendileri bililer yine saha kapatma cezası alırlar

0|1
    0|0
  • alkışlamasınlar istemiyoruz

0|0
    0|0
  • Ne gerek var..

2|0
    0|0
  • Alkislamasinlar gerek yok, memleket meselesi haline getirdi basın bunu.. boyle seyler icten gelir, gosteris icin yapilsa ne yazar. Gecmiste Manu Chelsea yi dun de arsenal de manuyu alkislarken bu kadar kiyamet kopmadi. Sanki onlardan daha erdemliler.

0|0
    1|0
  • alkışlamazlar bizim şampiyon olarak gittiğimiz sene neler yaptıkları ortada

0|0
    0|1
  • fenerbahçe'nin alkışına ihtiyacımız yok biz zamanında onları alkışlamamıştık onlardan da alkış beklemiyoruz...

0|0
    0|0
  • siz arenada pankart açıp alkışlayın. uefa finalinde fenerbahçeye başarılar deyin. söz alkışlayacağız

0|0
    0|0
    • Bu yorumun icin tesekkur ediyorum gunlerdir yorum yapmak icin bekliyordum ahahahaha :) ne guzel hayaller kuruyorsun sen oyle kiyamam :)))

• ne yazacaktım? biz uefada yarı finale kadar çıkacağız yarı final yeter turu geçmek istemiyoruz mu diyecektim:)) maç öncesi neden yazamadın ezik... korkun vardı değilmi ya fener finale çıkarsa diye.. işte 6s taraftarı bu kadar eziksiniz

• maç sonrasında alkışlasınlar

0|1
    1|0
  • Hayır kesinlikle alkışlamamalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...