Çok yemek yiyen kadın mı az yiyen kadın mı?

Çok yemek yiyen kadın mı çekicidir yoksa çok az yiyen kadın mı

0|0
13|26

En İyi Erkek Görüşü

• Evde istediği gibi yesin mekana gittiğimizde mütevazi olsun öğrenci adamız

2|1
    0|0
    • sen önce simit yedir dışarda koktu de ondan sonra yemege götür ama simitle doyur önce :)

• Mekana gidip salata isteyen kızlara aşığım

• bizde salata yiyoruz green saladda süper üstündede kocaman bir ızgara tavsiye ederim git orda salata ye ama salatayı orda ye :)

Erkekler Ne Diyor 25

• Kibarcık kibarcık, iki lokma şeyi yarım saatte atomlarına ayırarak yiyen ve sonra da "Ben doydum" diye utanmadan söyleyen kız iyidir hoştur da kıyamayız ki onlara da. Yazık yavrum dokunsan kırılacak deriz, götürürüz nazikçe evine bırakırız.

Yemeği biz ısmarlayalım ya da ısmarlamayalım; menüde görüp de hoşuna giden her şeyi sipariş eden, nefes almadan yiyen, doymayıp üstüne koca bir tatlıyı götüren, arkasından çay söyleyince şimdi bu da kuru kuru gitmez deyip atıştırmalık bir şeyler daha isteyen bir kadını da muhtemelen masada bırakıp gideriz.

Her şeyin ortası işte... Önemli olan kadının fiziği. Çok yiyordur ama yakıyordur, ya da huyunu bildiği için sık sık azar azar yiyip kilosuna dikkat ediyordur; işte öyle kadın candır. Tombul seven erkekleri bilemem tabi...

0|0
    0|0
  • şişman değilse ve şişmanlamıyorsa istediği kadar yiyebilir..

0|0
    0|0
  • az yemek yiyen çekicidir herhalde çok yemek yiyorsa tombuldur :D tombulları kimse sevmez ben sevmem yani.

0|0
    0|0
  • Az yemek yiyen her zaman iyidir.Zayıflık kutsaldır bana göre.Ne o öyle yaş ilerleyince tulumba tatlısı gibi oluyorlar,obezitelik kötü birşey.

0|0
    0|0
  • Bi oturmaya maaşımı yemesin de

0|0
    0|0
  • az yemek yıyen kadın

0|0
    0|0
  • çok yesin ama asırı kiloda almasın

0|0
    0|0
  • topaç gibi olmasında :)))

0|0
    0|0
  • iş yerinde kızlar var yemekte sadece iki kaşık çorba bir kaşık yemek yiyolar ve kalkıyolar neden böyle yapıyolar anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • az yiyen tabiki. :D fazla kilolar her zaman başa bela

0|0
    0|0
  • çok :) benle yicek abi oturdugunda biyerde yok ben yemem diyene gıcık oluyorum herşeyi yicek :) ama formunuda koricak :)

0|0
    0|0
  • ne çok ne az yiyen kadın. Az yiyen kadınla yemek yiyesin gelmiyor çünkü o yemeyince sende karşısında yemek yiyemiyorsun. Çok yiyende sonra ay kilo aldım ne yapcam ne etcem dırdırını çekemem. normal yesin ya insan gibi işte..

0|0
    0|0
  • Bu nasıl soru ihtiyacı kadar yiyen kadın olsun...h

1|0
    0|0
  • Az yiyen tabikide.

0|0
    0|0
  • Tabiki az...

0|0
    0|0
  • ne yiyen ama :D

0|0
    0|0
  • bence dogal olan kadın. dogal olan dişi değil ama doğal olan dişi hayvana girer doğan olan bayan :D

0|0
    0|0
  • Hıc yemeyen:p

0|0
    0|0
  • az yiyen kadın

0|0
    0|0
  • çok yiyen ama kilo almayanı makbuldür.

0|0
    0|0
  • kilosunu dengede tutabilen kadın çekicidir

0|0
    0|0
  • dengeli beslenme şart

0|0
    0|0
  • Orta versiyon sdfgd

0|0
    0|0
  • ne cok ne az doydugu kadar..Balık etliler ıdolüm..

0|0
    0|0
  • yiyen kadın iyidir :DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yemek yemenin de çekiciliği mi olur :/

Ama şu önündeki yemeği çatalla bir o yana bir bu yana iten, içinden biber, soğan falan ayıran tipleri hiç sevmem. İticidir onlar işte..

0|1
    0|0
  • vala çekıcılıgı bılmemde o sofradan doymadan kalkmam arkadass hem cok yıyen kadın kılolu dur dıye bı kavram yok tamamen metabolızmayla alakalı bırsey cunku sabah 6 da corba ıcen ben sabah kahvaltısını duzenlı yapan 10 cayında 2 acma yıyorum hele oylennn kılom 56 bıle degıl :)))

0|0
    0|1
  • isteyen istediğini bünyesine göre yer

ama ben az yerim içim almaz birde annem der

mıy mıy yiyormuşum ne demekse:)

0|0
    0|0
  • zevkle yemek yiyenleri, yerken ağzı kulaklarına varana kadar gülümseyenleri izlemeyi severim

akşama kadar yesin yani

çekici değil de mıncırılasıdır

0|0
    0|0
  • az yiyeni tercih eder bunlar canım, pis cimriler nolacak :d

0|0
    0|0
  • Çok yesin kilo almasın herkes mutlu mesut yaşasın

0|0
    0|0
  • çok yeyip kilo almayan cinsten biriyim :)

0|0
    0|0
  • sanırım çok yiyip kilo almayan kadın:)

0|0
    0|0
  • Bakış açısına göre değişir.Ben yemek yiyen bir insanı çekicilik katagorisine koymam

0|0
    0|0
  • cok yemek yiyen ama wc hic gitmeyen kadin bence:D

0|0
    0|0
  • normali yok mu :)?

0|0
    0|0
  • yemek yapan!

0|0
    0|0
  • çok yiyen ama kilo almayan yani ben