A Milli Takım'a tepkiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tepkilere katılıyor musunuz?

• Tepkilere katılıyorum
    53% (8)79% (49)74% (57)Oy Ver
  • Tepkilere katılmıyorum
    47% (7)21% (13)26% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• iyi işler yaptıkalarında alkış ve tebrik bekliyorlarsa, kötü işler ortaya çıkardıklarındada eleştiriye açık olacaklar, ortada bir başarısızlık var, beklentinin çok çok altında bir futbol var, tepkiler haklı insanların eleştirmesi haklı bence...

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 14

• Şenol Güneşi özledik yeminle... Terim kadar reklamı yağcısı şakşakçısı yoktu... Zekası milli duyguları adamlığı hoşgörüsü ve efendiliği vardı dünya 3. sü olduk sayesinde ama adam dünya 1 si olamadığımız için Türk halkından özür dileriz dedi ne duygulanmıştım gurur kaynağımızdı... Allah razı olsun ondan ve o futbolculardan

0|0
    0|0
  • Ardaya gösterilen tepki , Silvan da askere gösterilen tepkiden daha fazla olay oldu

0|0
    0|0
    • Bence ardaya gösterilen tepki saçma bütün suç hocada formda olmayan uzun süre oynamamış adamı kadroya alıyor bugünde alıcak gene sövücekler.

• katılıyoum
    o kadar para alıyor teknik adam takımdan bir cacık yok
    ruh yok

0|1
    0|0
  • Burada aylar önce milli takım Terim'in çiftliğine dönmüş dediğimden ortalığı ayağa kaldıran arkaşlar şimdi neredeler acaba?

0|0
    0|0
  • İyi günde helal olsun bravo kötü günde sövmemek lazım formsuzluk olabilir ama bence bu kadar tepkiyi haketmiyorlar ufak eleştiriler olabilir ama dediğim gibi tepkiyi haketmiyorlar

0|0
    0|0
  • Mücadele olsa amenna ama yok

0|1
    0|0
  • Yerinde haklı tepkiler. Bu arsızlar birde prim istiyor.

0|0
    0|0
  • tepkileri katılıyorum

0|0
    0|0
  • Yani bilmiyorum Buse Terim'in doğmamış bebeğine beddua edecek kadar tepki göstermek insanlık dışı olduğumuzu gösterir. Futbol bile bize fazlaymış onu anladım.

0|0
    0|0
  • Çek maçına çıkmasınlar. Dönsünler sıktılar artık.

0|0
    0|0
  • Az bile, özellikle terim 945 bin tl aylık ücret alıp son iki turnuvanın galibi Almanların - ki brezilya ya 7 attı dünya kupasında - direktörü Löwden fazla para alıcan buraya gelmek başarıydı dicek. Dalga gecio iyi çocuklar.

0|0
    0|0
  • katılmak başarıdır diyen salaklara kızıyorum. yenilip önemli olan yarışmakti demek gibi.

0|0
    0|0
  • Bizimki tepki degil, günlük yasantimizdaki sorunlarin bile biryerden intikamini alarak dejarj olmak, tepki olur ama, tepkiler yikici degil, yapicida olabilir..
    Bir cocugu döverekte cezalandirabilirsin, kizip, daha iyi yapacagini tesvik ederekte,
    Basariya bizde herkes ortak oluyor, önemli olan basarisiz oluncada sahip cikmak... Bugün son macimiz, son sansimiz, yerden yere vurarak moralleri bozmakla elimize ne gecti? Rusyada dün 3:0 yenildi, üstelik rakipbi Ispnaya degildi, kimse kimseyi yuhalamadi..

0|0
    0|0
  • ortada başarısızlık var tepki normal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...