Zayıflamak İstiyorumm?

Nasıl zayıflıcam ben ya yaz tatiline geldikk.

Güncellemeler:
beklıoomm

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• en basitini söylüyorum. her gün 7 km yürü (çok gibi görünüyo ama az bile yani daha da yürürsün inan bana). akşamları ; salata falan ye ya da ızgara tarzı şeyler. öğlen ; 2 dilim tam tahıl ya da buğday ekmeğini kızart yoğurtla ye. tam yağlı yoğurt olsun. sabah ; 1-2 adet kaynamış yumurtanın beyazını , 2 dilim tam tahıllı ya da buğdaylı ekmek , domates peynir zeytin. bunları yaparak her 3 günde bir 1 kilo verebilirsin. tabi metabolizmana da bağlı belki sende daha çok işe yarar. ve lahana çorbası da yapabilirsin. internete lahana çorbası diyesi yaz. orda 1 hafta boyunca ne yapacağın yazar. Bu ; ameliyata girmeden önce kilo vermesi gereken hastalara doktorlarca uygulanan bir liste. güvenilirdir yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• neden zayıflıcan ki boşver can boğazdan gelir. kışın yiyip yazın kısa dar vs.. şeyler giymek içinse aman boşver yaaa

0|0
    0|0
  • Vücut kitle endeksini hesapla ben sana en güzel zayıflama yöntemlerini anlatayım ama ilk önce hayatından şeker mantı makarna ve unlu mamulleri hayatından çıkar ekmek olarak 2 dilim tam tahıllı ekmek tüket zaten gerisi kolay

0|0
    0|0
  • oh mis gibi sıcakta durduğumuz yerde terliyoruz işte. bunu yüzme ve fitnessla birleştirsen en azından 7-8 kilo zayıflarsın

0|0
    0|0
  • Sirkeli su iç ekmeği , şekeri kes ve günlük 5 km koş.

0|0
    0|0
  • Bencelerimi okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • Boy kaç kilo kac

0|0
    0|0
  • bende istiyorum acaba tatilde bol bol yüzsem zayıflarmıyım

0|0
    0|0
  • az ve dengeli yiyerek

0|0
    0|0
  • Günde 65 kilometre koş.

0|0
    0|0
  • fiziksel aktiviteyi çoğalt

0|0
    0|0
  • Yas kac?

0|0
    0|0
  • kaç kilosun

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Kac kilosun

0|0
    0|0
  • Istikrarli ve kararli olmak sart once. Yemeklerde de ekmegi azalt hatta hic yeme ya da tam bugdayli veya kepekli ye ama yeteri kadar. Yemeklerin de kesinlikle suyunu yeme posasini yemelisiniz. En az 8 bardak su icmelisin. Kurabiye makarna pilav v. b kilo aldirici seyleri kesinlikle yememelisiniz. Yengem diyetisyene gidiyoda bunlari soylemis. Ayda 4 kilo verdi. Hem de hic ac kalmiyo.

0|0
    0|0
  • Birşey yeme zayıflarsın :)

0|0
    0|0
  • düzgün yemekler ye -sebze sütü azalt aburcubur yeme- hareket et

0|0
    0|0
  • Zayifla ozaman

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git uyarsan hızlı zayiflsrsin ayni anda spor yap