P90X i Yarım Yamalak Yapıyorum Sıkıntı Olurmu?

Arkadaşlar bu pazartesi p90x'e başladım ama ilk gün şınav çekme süresinin yarısını dinlenmek yarısını da yarım yarım yaparak bitirdim. Karın egzersizini hiç yapamadım. Bugünde zıplama egzersizleri gibi bir şeyi yapıyım dedim 25. dakikada nefesim daraldı ve bitirdim. Sorum şu
Eğer böyle yaparsam ne kadar zayıflarım?
Birde 2. hafta buna alışabilir miyim?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• P90x oldukça zorlu bir antrenman şekli. Sporla çok haşır neşir olan insanlar bile ilk 30 dakikasından sonra kesilebilir ki senin bu kadar zorlanman doğal. Bir taraftan da P90x'in amacı bu. Sınırlarını sonuna kadar zorlaman lazım.90 günlük bir süreç ve muhtemelen bu sürecin ilk yarısı senin alışma sürecin olarak geçecek. Keşke P90x'den önce P90x3'ü deneseydin. Oradaki program 30 dakikalık programdı.

0|0
    0|0
  • İlk günlerde o antrenman temposunu kaldıramaman normal. 1 hafta sonra düzelir tamamını çıkarırsın, fazla zorlama kendini.

0|0
    0|0
    • Sıkıntı yaptığım şu antrenmanı yarıda kestim , Bu günleri borçlanabiliyor muyum :D yani bugün adam akıllı yapamadım ama 90 gün değil 91 gün yapmak gibi?

• O kadar takılma ya, o adamlar 90 günde öyle oldu diye gösteriyor ama herkesin metabolizması farklı seninkisi belki 150 günde öyle olur.

• olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...