Spordan anlayan bakabilir mi :) 🙈?

Merhaba arkadaşlar.
Ben 1.50 boy-50 kiloyum.
Sevgilim 1.80 boy-64 kilo.

Benim kilom normal aslında ama bölgesel fazlalıklarım var. Sevgilim de boyuna göre fazla zayıf. Sizce spora gidersek ben kilo kaybetmeden bölgesel olarak incelebilir miyim, o kilo alabilir mi?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• 1.50 az Bulunur şanslı adammış neyse. Siz bence plates yapın
    Bilader de vucut yapsın. Biraz potein biraz aminoasit. ve güzel bir diyet.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• 1. si 150 boymu olur çoookk kısasın cüce gibi
    2. si 180 boyda 64 kilomu olunur çooook zayıf bir deri bir kemik sen salona gitsen zayıflarsında onun hiç kımıldamadan hiç enetji kaybetmeden devamlı yemesi lazım belkide kurt var miğdesinde cok zayıf yani bir doktora gidin

0|0
    0|0
    • 1. Allah yaratınca 1.50 boy oluyor
      2. Sevgilimin kronik bir rahatsızlığı var zaten, o da etkili. Bir de metabolizması çok hızlı imiş.

• İyi o zaman vucudunu fit yap bari sevgilinide mutlaka bir diyetisyene götürün gerçekten çok zayıf en az 75 80 aralığında olması gerekiyor.

• tabi ki istediğiniz olur ama kaliteli ve eğitmenleri profosyonel olan bir salona gitmeniz lazım maddi imkanlarınız iyi ise esteik vücutlara sahip olabilirsiniz

0|0
    0|0
  • keşke anlasam bende yapardım.)

0|0
    0|0
  • Bölgesel incelme olmaz vücut her yerden veriri ve şekilli olursun tabi ağırlık cardio kombinesini düzgün yaparsan

0|0
    0|0
  • Alır sende verirsin o bulk sen definasyon diyetine başlayacaksın.

0|0
    0|0
  • sevgilin kilo alır ama sen kilo kaybetmeden incelemezsin kalori kaybettiğin için ama ama tekrar kilo alırken bel kol göğüs ve bacak bölgelerini sıkılaştıran hareketler yaparak eski kilona çıkarsan bölgesel fazlalıkların olmaz

0|0
    0|0
  • Nereye çalışırsan orayı sıkılaştırabilirsin. Kilo kaybetmeden incelemezsin ayrıca :)

0|0
    0|0
  • Kilo almakta ne varki ben 1.84 orlarda kiloda 78 - 80 orlarda :D

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • ikinizin de vitamine ihtiyacı var :D

0|0
    0|0
  • Helal size zenciler.

0|0
    0|0
  • Adile naşit gibi olusun gitmezsen

0|0
    0|0
  • Neee 1.50 mi bucurrr :-D

0|0
    0|0
  • senin güzelliğin yeter be tosbağa :)

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflayamazsın vücut karar verir o kilo alabilir

0|0
    0|0
  • 1.50 boymu :( Biz neden kısayız ya banane hiç adil değil benimde 1.65 :( çok kısayız allah kahretsin ya

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...