David Alaba Galatasaray'la anlaştı mı? David Alaba'dan Galatasaray tweet'i!

Bayern Münih'in Avusturyalı yıldızı David Alaba galatasarayla anlaşmış haydi hayırlı olsun camiaya

link

Güncellemeler:
sizler ne düşünüyorsunuz iyi mi
link çal ronaldo çal ahahahahahahahhahahahahhahhahahahahahahahhahahah

0|0
3|24

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Alaba Fanatik bir Galatasaraylı bizimde bir sol beke ihtiyacımız var fakat Bayern bırakmaz

0|3
    1|1
  • dünyanın en iyi bikaç solbeklerinden biri olan dünyanın en iyi takımında oynayan alaba gs'yemi gelicek ahahahaha :DD.gerçi gslileri normal karşılıyom ben adamlar 5 sene içinde clyi alıcaz diyolar :DD:.

0|3
    2|3
  • alaba bizi tutuyor bizde sol bek arıyoruz ama dün stadyumda Galatasaray m.citiyli G.Clichyle ilgileniyormuş

0|0
    0|0
  • avrupada işi biten adamlar türkiyede yüzde 0 vergiyle paraya oynuyorlar be hacım. drexleride alıyorduk real Madrid çelme takmasaydı :D messide gelecekti vilanova kapıda yatmış ağlamış bırakmamış :D Ronaldo gelsem diye içinden geçirmiyor değil hani :D robben yeşil ışık! robben de daha önce niye ben böyle bir takımda forma giymedimki diye içi içini yiyormuş :D daha bitmedi! drogba, bastıran şıvanşıtaygeri önümüzdeki sezon Galatasaray'da görsek iyi olur diye Ünal Aysal'a niye almıyorsunuz der gibi sitemde bulundu. şok şok şok! Philip Lahm Galatasaray'a sıcak bakıyor. devler liginden 11 yabancıyla kupayı devirmeyi hedefleyen Galatasaray, gözünü alman lahm'a çevirdi. bonserviste anlaşan kulüpler, Galatasaray'ın lahm'la masaya oturup işi bitirmek üzere! ks magazine tüm hızıyla devam edecek. bizi follow lamaya devam edin!..

0|0
    1|2
  • Öyle bir transfer kesin değil ona bakarsan zamanında başka futbolcularda boyle twitler attı gelme ıhtımali var tabi ama bir twitle anlasılmaz

0|1
    0|0
  • hadi hayırlısı bakalım

0|1
    0|0
  • anlaştı david

0|0
    0|0
  • bayern bırakmaz bence boşuna ümit gibi geldi.

0|0
    0|1
  • Oyle bisi yok be alaka ya bole selere inanmayin adam belliki bizi destekliyor bize bir sempatisivar ama bole sacma seylere gerek yok

0|1
    1|1
  • yok ya gelmez adam dünyanın en iyi sol beki olarak gösteriliyor yaşıda çok genç bence yakın çevresinden dolayı Galatasaray sevgisi var ilerde belki ama keşke gelse :)

0|0
    0|0
  • Gs'yi sevebilir ama Münih'in kendisini bırakacagını sanmıyorum.Henüz 21 yasında Münih'te ilk 11 oynuyor.Dolayısıyla Değeri rahat 40 m euro'dur.

0|0
    0|0
  • kiralık olarak belki bir sezon gelebilir yoksa gerçeklik payı yok hem genç hemde bonservisi 20 m euro.

0|0
    0|0
  • u 17 maçlarından beri Galatasaraylı olduğunu biliyorum keza Nuri Şahin ve Cenk Tosun'da Galatasaray lı sanırım

0|0
    0|0
  • sakin olun adam iddaa oynamış sadece

0|1
    0|0
  • hadı hayırlısı

0|0
    0|0
  • panpa gelmez :D

0|0
    0|0
  • Hiç bilmiyoruz valla :D

0|0
    0|0
  • bi twitle transfer olsaydı webonun yerinde ben oynuyodum şu an

0|0
    0|0
  • Ks üyelerine yanlış bilgilendirme yapma bence

0|0
    0|1
  • evet ribery de gittiğime çok pişmanım demiş.ronaldo da parayı bulsalar hiç düşünmem giderim demiş.

0|0
    0|1
  • banada ilginç geldi o tweet olayı okumuştum..

0|0
    0|0
  • almanya'da ki arkadaşları gs li yapmış bunu. fiyatı 20 milyon euro gs alamaz

0|0
    0|0
  • fake haber fake hesap

0|1
    0|0
    • yok abi pardon doğru hesapmış. şaşırdım şimdi :)

• hakatten şaşırdım ya bu adamın Galatasarayla ne alakası var ki.

• kötü

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Balım inanmadım de buna ! :)

1|1
    0|1
    • neymar haberini duymadın mı tam gs ile anlaştım barça geldi kulüp başkanının aklını çeldi bişey diyemedim ama kalbim esila ve illuyla demiş <3

• Tweeti Attigi dogru ama oyle bir transfer yok

• neyse bizimde sabrimizi var <3

• Teknoloji işte bir tweet le transfer.

0|1
    0|0
Yükleniyor...