Hoşlandığınız kişinin karşısında başkasıyla konuşurken...

diyelim ki birinde hoşlanıyorsunuz o kişi de bunun farkında ve siz tek başınıza bir yerde beklerken yanınıza bir kız arkadaşınız geliyor hoşlandığınız kişide uzakta biraz ama sizi görebiliyor bu durumda siz o kızla konuşurken hoşlandığınız kişiye bakar mısınız yoksa o hiç yokmuş gibi mi davranırsınız

kızlar sizde böyle bir durum olsa ne yaparsınız yani bir erkekle konuşurken hoşlandığınız kişiye bakar mısınız

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hmm bazen oluyor evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hoşlandığı kızdan bakma ötesi radarıma alırım :D he şu da olabilir diyelimki senden hoşlanıyor sen onu görebiliyorken başka bir kızla konuşmaya başladı ve sana hiç bakmıyor kıskandırmak için yapılır

0|0
    0|0
    • bakmaması kıskandırmaya çalıştığı anlamına geliyorsa bakmaması ne anlama gelir

• 1. sorunu anlamdım bir ızla konuşuyorken sana bakmıyorsa ilk anlamı seni kıskandırmak istiyor sebebi bu

• evet bakarım tabikide ben hoşlanıyomda bakam oda aynı ben gibi düşünüyor mu diye çaktırmadan bakarım

• kıskanırım baskasıyla konurusursa

0|0
    0|0
    • hayır yanlış anladın sen birinden hoşlanıyorsun ama başka bir kız yanına geldi diyelim bir şey sormak için ve asıl hoşlandığın kişi sizi görüyor o sırada yanında başka kız varken asıl hoşlandığın kıza bakar mısın yoksa görmemezlikten mi gelirsin

• Çok karmaşık bir durum. Ama ben kendi sevdiğimin yanına giderm :) Eğer yoksa beni seven kızın yanına :)

0|0
    0|0
  • bakarım masaya davet ederim diğer kızı kovarım gönderirim

0|0
    0|0
  • Havalar ısınıyor millet aşık oluyor biz hala bir başımıza :)

Eğer içinde bir şey varsa bakar yani ama baktı diye de kaptırma kendini hangi anlamda baktığını bilemeyiz sonuçta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır yanımda biri varken bunu yapmam.çünkü özel meselemi kimse çaksın istemem.erkekler de böyle düşünür.

0|0
    0|0
  • o fark etmeden bana bakıyo mu diye bakarım.

0|0
    0|0
  • çaktırmadan bakardım ama dikkatini çekebilecek şeyler yapardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...