Hoşlandığınız kişinin karşısında başkasıyla konuşurken...

Gizli Üye
diyelim ki birinde hoşlanıyorsunuz o kişi de bunun farkında ve siz tek başınıza bir yerde beklerken yanınıza bir kız arkadaşınız geliyor hoşlandığınız kişide uzakta biraz ama sizi görebiliyor bu durumda siz o kızla konuşurken hoşlandığınız kişiye bakar mısınız yoksa o hiç yokmuş gibi mi davranırsınız

kızlar sizde böyle bir durum olsa ne yaparsınız yani bir erkekle konuşurken hoşlandığınız kişiye bakar mısınız
Hoşlandığınız kişinin karşısında başkasıyla konuşurken...