Moral vermek isteyen var mı +1 🙏😇 ?

Arkadaşlar şu an itibariyle 89.700 kilograma 175 ya da 176 boya sahibim. Önümde koskoca 3 ay var. Yememi aşırı azaltarak ve marketten uzak durarak yaz tatiline kadar tam 5 kilo verdim. Şimdi 58 maksimum 61 olmak istiyorum. Yani kaba hesap 30 kilo vermem gerekli. Geçen yazlarda kafaya takıp 5 günde 4 kg verdiğimi falan biliyorum. Aynı motivasyona yine ihtiyacım var. Bana moral ve tavsiye vermek isteyeniniz var mı? :)

1|1
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• iş kafada bitiyor, belli zihinsel barajlarıda aşmışsın çözmüşşün işi yani, dediğin gibi koskoca 3 ay var önünde, yaz da bayağı sıcak gececek uygun saatlerde kendine yürüme alanları belirle ağaçlık yürüme parkurlu yerler var artık her şehirde veya çevrende olabilir buralarda her gün belli saatlerde yürü bu da zayıflamana ve vucudunu derleyip toparlamasına yardımcı olacaktır... :D

1|0
    0|0
    • Yüzmeyi öğrenip yüzeceğim her Allah'ın günü. Sabah koşuları falan da yapacağız arkadaşlarla. Olur mu dersin 3 ayda en az 20 ?

• Teşekkür ederim mavili 😂

• eyvallah pembe :D

En İyi Kız Görüşü

• 5 günde 4 kilo vermenin sebebi kilonun gerçekten fazla oluşu. Sen vücudundaki ilk başta su oranını azalttın o 4 kiloyla. Sonraki süreçte o kadar hızlı veremeyeceksin malesef. 3 ayda 30 kilo vermen de biraz zor. Haftada maksimum 2 kilo verebilirsin sağlıklı bir şekilde vereceksen tabiki. Yağ oranın azaldıkça haftada 2 kilo vermen bile zorlaşır

1|0
    0|0
    • Haklısın ama 20'ye razıyım. 5 verdim zaten onu korudum haftalardır. 20 daha versem 25 olmuş olacak. Sonraki 5 ya da maksimum kalan 10 25 veren insana koymaz. ☺

• Aynen öyle olur :)

Erkekler Ne Diyor 26

• Muhteşem gidiyorsun.
    O kilonun esaretinden kurtulmuş olmanın mutluluğu yüzünden okunuyor olmalı.
    Yanakların biraz küçülmüş olabilir ama, kocaman moral kazanmışsındır.
    Böyle devam et.
    O boya, 61 kg hatta 65 kg da yakışır...

2|0
    0|0
    • Sen moral verme şirketi açmalısın. 👏😇

• Şirketimizin başarısı,
      iftiharı,
      muhteşemi...

• 😂😂😎

• Aslına bakarsan zayıflamanı istemem, kadınlar güzel varlıklar ama balık etli olanlar daha da güzel 😊 Etrafımızda balık etli hanımlar da olmalı

1|0
    0|0
  • Bunu kendi iraden ile ölçemiyorsan burada ki insanlar sana yardımcı olamaz demek ki sende zor buluyorsun ki böyle sorup tatmin olmak istiyorsun bence o kadar kilo veremezsin bu sözümü de ister hırs olarak istersen moral düşüşü olarak alabilirsin sana kalmış.

1|0
    0|0
  • Günde 7 8 öğün ye ama az ye yoğurt ye meyve ye kahvaltını ise hafif ama güzel yap belki 3 ay az bir zaman sağlığın açısından o kadar kilo vermene gerek yok aylı 4 5 kilo versen yeterli ve süreyi uzat güzel fit ve sağlıklı olursun :D tavsiyeler için mesaj atabilirsin :)

1|0
    0|0
    • Aslında 3 ayda 20 vermek istiyorum. Ama hedefi biramz yüksek tutmak her zaman için daha iyi diyir 30 vereceğim diyorum. 5'ini zaten haftalar önce verdim ve korudum da. 20 daha verince 25 vermiş olacağım toplamda. Sonradan kalan 5 ya da maks 10 kg koymaz bana.

• Öyle deme diyet uzun sürelidir verdim bitti değil her sabah saat 5 te kalk 1 saat yürüyüş yap ( sakın koşu bandı deme ) sonra yukarıda yazdığım gibi yemek düzenini sık ama az yap doğal şeyler ye yağdan uzak dur ama orjinal tereyağı bulursan onun zararı olmaz

• boyun uzun, abartma 65-70 kiloya kadar in. sonra vermek istersen 3-4 ay ara ver, vücüt toparlansın. sonra tekrar devam edebilirsin.
    kademeli verilmeli.

1|0
    0|0
  • Kiloyu ver beyaz atli prens gelcek.

1|0
    0|0
    • Gelecek tabi ama kara gözlü prensim o minimmmm 😂

• Ben 197 boyunda 96 kilo bir insanım. Bence morale ihtiyacın olacak kadar kötü hissetmene bile gerek yok 😊

1|0
    0|0
    • Ah benim hayvan da öyle düşünse...

• Tamam belki zayıf olmanı istiyordur ama bunu dillendirip seni baskı altında hissettirmesi yanlış olmuş.

• Günde sadece bir öğün yemek ye, geri kalan öğünlerde belli miktarlarda meyve ye.

1|0
    0|0
  • Spor yap :D

1|0
    0|0
  • sabah ac karnına ve aksam yatmadan once sodana lımon sık duzenlı yaparsan bunu bır ayda en az bes kılo verırsın

1|0
    0|0
  • valla inanırsan yaparsın toprağam

1|0
    0|0
  • O kiloyu ver talibim ^^ ( motivasyon) :-D

1|0
    0|0
  • romayı yakabilir misn

1|0
    0|0
  • spor salonu seni bekler

1|0
    0|0
  • sen başarırsın

1|0
    0|0
  • Ya verme kilo lütfennn 🙏🙏🙏

1|0
    0|0
    • 😂 Ahahahah 😂 O niye?

• Karaktersiz diyecek kadar bir tavrın olmadı ya estağfurullah 😂

• Pekala :)

• ne istersen veririz sen yeterki kurtul kilodan

1|0
    0|0
  • bence iyi gidiyorsun

1|0
    0|0
  • kopta gel...

1|0
    0|0
  • Maşallah

0|0
    0|0
  • günde 4kg nasil vericen

0|0
    0|0
  • 60 olup Nabıcan yavaşça 75-70 kiloya in balık etli kadın daha iyi ❤️

0|0
    0|0
  • 1.90 boyum var 80 kiloyum. Al sana motivasyon :D. Zamanında yemissin simdi çek bakalım :D

0|0
    0|0
  • Yapamazsin

0|0
    0|0
  • ya haksızlık kızların boyu niye o kadar yüksek onlar sevilmek için yaratıldılar. Biz niye uzun değiliz. boy size yaramazki ya :D

0|0
    0|0
  • Hadi bakalım hayırlısı umarım başarırsın

1|0
    0|0
    • Tabiri caizse at gibi hatun karşılığı İşte boyun ve kilon gözönüne geldiğinde balık etli seksi bir hatunsun

• Cahil cahil. Odunların en sertlerinden. Öküzlerin efendisinden. -_- :( Görsel zevke tapan biri işte.

• Senin işin çok zor onunla

Kızlar Ne Diyor 8

• Aramizda bir moralin lafi mi olur, al senin olsun bicirik 😁

1|0
    0|0
  • Spora devam.

1|0
    0|0
  • aksam yemek yeme

1|0
    0|0
  • www.youtube.com/.../videos
    hem çok tatlı anlatıyor hemde işe yarar

1|0
    0|0
  • Canım bende 1 haftada 3 kilo verdim snra bir kaç kilo dha verdm dhada vermek istiyorm 53 kiloym ama eskisi gbi azim yk bende

1|0
    0|0
  • 30kg mu? Maşallah

1|0
    0|0
  • Birden o kadar çok kilo vermek tehlikeli değil mi? Dikkat et haberlerde görüyoruz yediklerini çıkarıyorlar , yiyemiyorlar artık 😔

0|0
    0|0
    • Sağlıksız bir şey yapmıyorum ki. Abur cubur beyaz ekmek yok denecek kadar az. Yürüyüş bu kadar.

• Sporu bırakınca kendini bırakma bir şey olmaz. Hem sporu bırakır hem marketten çıkmazsan, fast food'a geri dönersen sıkıntı o zaman olur.

• Anladım teşekkür ederim :))

• Geberecel yer arıyon benden demesi yavaş ver kilolarını

0|0
    0|0
Yükleniyor...