Yook artık sağlam ön dişim sallanmaya başladı:(

bikaç kez fazlaca sakız çiğnemiştim sonra ön dişim sallanmaya başladı o gün bu gündür sallanıor dr gitsem mi gitmesem mi derken bir kre dolgu yaptığımda sağlam bir dişimin hafif ucunu çatlatmıştı diş hekimline gittikten sonra dişlerimde hassaslaşma oldu kullandıklatı spreyle mi alakakı bşlmiyom ama her gittiğimde dişçiye bir sağlam dişim gidiyo sonuçşu ki dişi sallanan var mı neler yaptınız tuzlu gargara yapıyorum ama sallanıyoo o dişim de giderse allahkorusun naparım bu dişler normale döner mi napayım dr mı gideyim korkuyrum sakızdan mı oldu acaba

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• yaşınız ilerlediyse çıkan dişlerinizin yerine yenisinin gelmesi çok zor. Doktora her gittiğinizde bir salam dişiniz neden gitsin. ya doktorunuz çok acemi veye diş etlerinizde çekilme vardır. Diş etleriniz çekiliyorsa diş dipleri açık kalır .buda sallanmaya sebeb olabilir. agzında bir rahatsızlık olabilir. Birde kbb doktoruna görünmekte fayda vardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ellemezsen duzelır o kendısı

0|0
    0|0
  • paradontax diş macunu kullan duzelir

0|0
    0|0
  • diş doktorunu değiş

0|0
    0|0
  • doktora git o anlar biz dişçi değiliz bak gerçekten

0|0
    0|0
  • dişine ip bağla sonra ipin ucunuda kapı koluna bağla geçer :D

0|0
    0|0
    • dalga geçmiyelim lütfen

• tamam :) ama bu yaştan sonra düşerse gelmez bir diş doktoruna acil görünmen lazım

• Ağızın fazla kapalı kalması da bu hassaslaşmayı artırır.Sen genede doktora git

0|0
    0|0
  • hemen bir dişçiye hemen...

0|0
    0|0
    • onlara gidince daha beter oluyo dişim

• Yenisi çıkar belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• arada oluyo benim

0|0