Milli takıma prim verilmeli mi?

Herifler peşin peşin 700 bin lira almış.
Beğenmiyorlar.
Bişey yaptıkları da yok.

Almanya dünya şampiyonu olduğunda kişi başı 150 bin avro vermiş.

Biz Almanlardan daha mı başarılıyız?
Almanlardan daha zengin bir ülke miyiz?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Federasyonun ve bunları şımartanların suçu ve tabii taraftarların da.
    Aldıkları o paraları hal edecek çok daha fazla insan var ülke için çalışan.
    5 kuruşluk top oynamadan ülkenin milli formasını da rezil ediyorlar.
    Kimse maçlara gitmeyecek kimse eyvallah etmeyecek bunlara o zaman bakalım sahaya çıkcak yüzleri olacak mı.
    Oyunları, taktikleri veyahut yenilgileri kaldırır insanlar. Küfür etmeden aşağılamadan eleştirir bu normaldir de. Kimsenin küfür etmesine de gerek yok ama milli forma altında bir de rüşvet ister gibi para isteniyorsa ve dünyanın en iyi milli takımlarının (İspanya, Almanya, Fransa, Brezilya, Arjantin...) tırnağı kadar oynama becerisini bile gösteremiyorsa üstüne üstlük o zaman insanların kızması da desteklemek yerine yuhalamasına da kimse şaşırmayacak.
    Adamların havası İspanya, Almanya oyuncuları kadar ama oynadıkları oyun halı saha takımı kadar.
    Hani sadece oyunla kalsa kimse bir şey demesin de bunun üstüne rüşvet ister gibi tavırlar insana yakışmaz helal milli forma giyen birine hiç yakışmaz.
    O yüzden oyun için ya da yenilgiler için kızmaya gerek yok zaten potansiyelleri ortada. 2. Sınıf bir takım oldukları belli oldu.
    Ama rüşvet istemelerine bence tepki konulmalı. Hem federasyona hem takıma. Kimse maça gitmesin hiçbir maçlarında taraftar bulunmasın bakalım ne yapacaklar o zaman. Yüzleri olacak mı oynamaya.
    Bir eski milli takımlarımıza bakıyorum (Alpay, Bülent, Rüştü, H. Şükür ve hem önceki hem sonraki jenerasyon) bir enerji bir heyecan duyardık mücadeleden yenilsek de savaşırdık ama şimdikilere bir de bakıyorsun hiçbir iş yaptıkları yok.
    Dediğim gibi her şey bir kenara futbol adına yenilgi ya da galibiyet bunlar konuşulur tartışılır.
    Ama şu para işini utanmadan yapmaları üzerine yazıklar olsun hepsine demekten insan kendini alamıyor...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Hayır biz halkını en çok salak yerine koyam bir milletiz, ben açlıktan öliyim ayda bir kere dışarı eğlenmeye çıkabiliyim, tvd 90 dakka bile değil yalandan koşan çoğu cahil insanlar benim hayatım boyunca kazanamıyağım parayo bir gece alıp beğenmiyor üstüne bir b. k ta yaptıkları yok değil mi?

1|1
    0|0
  • Bu aci tablo herşeyi açıklıyor aslında.

http://i.hizliresim.com/v4Pp5r.jpg

Eskiden milli takim namus meselesiydi , simdi prim meselesi olmuş yazık

0|0
    0|0
  • Paralar uçuyor havada
    sonuç yok ortada..
    sistem yok
    ruh yok
    ancak laf çok

1|0
    0|0
  • Su bile verilmez.

1|0
    0|0
  • Aga insanın çıkıp bedava oynaması lazım ulan ülkeni temsil ediyosun klüplerden dünyayı kazanıyonuz iki topa vurmakla daha ne milli takım primi insan bedavaya gene oynar

1|0
    0|0
    • Yazıklar olsun hepsine

• Aynen öyle kayseriye karabüke lig te artistlik yapmak değil mis futbol öğrnsinler işte kmse kendini geliştirmiyo ki adam türk liginde oynayıp dünyayı kazanıyor zaten ne gerek çok kaliteli topcu olmaya bide egoist farih terim adamı imparator yaptılar imparatorluk ne yaptı bu ya iyi ki bir uefa aldı anasını satıyım şenol güneş dünya 3. Sü yaptı ya adam milli takımı hiç bundan kpnusulmuyor

• türkiye nin spor bazı futbol futbol odaklı oldukları için sponsor firmalarda biraz ucuk fiyatlarda prim veriyorlar fatih terimin aptallıgı da var tabi hak etmiyorlar o ilk 11 deki 6 -7 oyunca galatasaraylı hangisi bu sene takımında iyi bir iş yapmısta kadroya alıyorsun e canım adam neyse sinirimi boşalttım gidiyorum verilmemeli

0|0
    0|0
  • verilmemeli tabi ki ama verirler

1|0
    0|0
  • milli mücadeleye çıkıyorlar bide para istiyorlar hocaları ne ki onlar ne olsun

1|1
    0|0
  • prim verilmemeli hak etmiyorlar o kadar parayı al sarfetmek yok çaba yok sen o parayı alacaksın para ödicez maçı izlicez maçda gol yok üstünede para alsın ohh oonlar çıksın ben bedava kafam gözüm kırılaana kaar oynarım bu millette benim düşüncemde bir çok adam var

0|0
    0|0
  • Gelde küfretme değilmi

1|0
    0|0
  • Futbol afyondur.

0|1
    0|0
  • Bence verilmeli.. İnanıyorum ki 0 puan ve 0 golle geri dönecez.. Belki başarılı olmadık.. Ama kimse bu denli başarısız olacağımızı beklemiyordu.. buda bir sürpriz sonuçta

0|0
    0|0
  • bırak primi para cezası verilmesi lazım

0|0
    0|0
  • Transferde milyonları ztn götürüyorlar gözümüz yok hak edene helal olsun ama eğer konu MİLLİYSE ücret almamalılar verirsen 700 sü böyle t*şş*k geçer gibi futbol oynarlar...

0|0
    0|0
    • Haram zıkkım olsun

• ülke bu kadar şehit verirken bari onların ailelerine falan bağışlasalardı birlik beraberlik adına...
      milli formanın altında bu parayı alanların vatan millet sevgisinden şüphe ediyorum gerçi boşa konuşuyoruz en başta fatih tayyipin yalakalarından takımından ne bekliyoruzki çoğunluğu ciğeri beş para etmez sonradan görme adamlar normaldir...

• Okumadım ama verilmemeli.

0|0
    0|0
  • 9 saat çalışan alıyor 70 tl 90 dakika top kovalıyan alıyor 150 bin avro

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Ayy soruya odaklanamadim, master oldun sonunda tebriks 😂😂

0|0
    0|0
  • O dünya kupasinda zaten butun takimlar almanlar hariç kötüdun ispanya bile sanki para verip mahsuz kötü oynasinlar diye; simdi se bakarsan bizim alman takimimiz da pek iyi degil zaten alman takim olarak saymiyom 2,3 alman haric yabanci dolu be😂

0|0
    0|0
  • Alman milliyetcisi olcam

0|0
    0|0
  • Yoo almanlar daha dissiplinli okadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...