Yalnızken neler yaparsınız ya da neleri düşünürsünüz?

selam arkadaşlar soruma cevap alabilir miyim:? :)

yalnızken neler yaparsınız ya da neleri düşünürsünüz?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• aklımdan geçenleri yazarsam buraya anlaman zor olabilir hele gözüm etrafı izlerken düşünüorsam felakat düşünsene pencereden bakıosun karşında manzara misal akıldan geçenler..>>"ulan bu havalarda... napçam ben yaa şu tepsiyide kaldırmalı burdan kitaplar telefonum mu çaldı aaa yok kapı müzik açayım anaaa yoldan oğlan la kız geçio aman neyse beyaz tişört giymiş hımm ablaya çay götürsemmi bu gün okulda offf hocayla neyse boşver onu kızlar soruya bakayım biraz facebook falan muhabbet edeyim kızlarla dışarımı çıksam yok be dışarda ne var sanki ben mutfağı turluyayım aaa elma neyse yeemek yemem lazım sora yerim bunu çöp kutusunu dökeyim kanka da gelmedi mesaj atayım ulan sabah not bırakır insan """ beyin fırtınası :DDDDD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yanliz kaldigimda uyurum. Uykunun en tatli halidir etrafinda kimse yokken uyumak

0|0
    0|0
  • Yanliz olmayi severim, cogu seyi yalniz yaparim. Oyle bir hava var ki sorunda, sanki yalniz yapilan seyler kisitli, bir elin parmagini gecmezcesine :))

0|0
    0|0
    • bi kere yalnız :D yazımı düzeltelim de :) yalnız olunca insan daha rahat hisseder kendini ve daha kendine özgü şeyler yapar ondan dedim :)

• hımm anladım :D resimden lisede kalıyordum ben ya :D sen ne diyorsun :D

• Emek istiyor tabii bir miktar :D

• Normal seyrime devam ederim

0|0
    0|0
  • spor yapıp müzik dinlerim ama hayal kurarım genelde

0|0
    0|0
  • müzik dinlerim genelde :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Film izlerim .

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerim, uyurum, film seyrederim, kitap okurum. Yakın geçmişi düşünürüm bu tür durumlarda genellikle.

0|0
    0|0
  • yanlızlığın ne kadar güzel bişey olduğunu düşünürüm..

0|0
    0|0
  • Güvercinlerimle ilgilenir, geceleri karaoke, club falan yapar, stress atarım..

0|0
    0|0
  • spor - müzik - oyun

0|0
    0|0
  • Artik yapacagim bisey kalmadi hepsini yaptim

0|0
    0|0
  • Her zaman yaptığım şeyleri

0|0
    0|0
  • Kitap okurum müzik dinlerim pc ye takılırım. Ya da toplarım etrafıma gençleri sohbet ederim :)

0|0
    0|0
  • Bir sürü şey gelir aklıma

0|0
    0|0
  • bir an önce sevdiğime kavuşmak ona sarılmak koklamak doyasıya öpmek hiç ayrılmak istemem

sevgilimden hep yanında olmak kalmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...