Ilk aşkınız kimdi ve nasıl aşık oldunuz?

ilk tanıdığınız erkek ya da kız aşk adına kimdi?

yaşın bir önemi yok. ilk birşeyler paylaştıgınız karşı cinsle nasıl tanıştıgınız. ve gerçekten unutulmuyormu ilk?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• amcaoğlu ilk kız arkadaşımın adı hilaldi çirkndi nası çıktım onla zamanında anlayamadımm onu hep sümüklü burnundan hatılicam :)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk askım platonikti ne cektim beeee =P

insan ilk defa asık oluo oda platonk , bebenın haberıde yoktu hergun salya sumuk aglıyodum ha simdi hayatımda baskası var ilkler unutuluo ama genede yerı ayrı oluo

0|0
    0|0
    • baya sövmüşsün anlaşılan :D

• vay be entrakalara bak

• Allah.

0|3
    0|0
  • İlk aşkım babamdı <3

Sonrada Bülent Korkmaz...

Babamla maçları izlerken aşık olmuştum adama resmen.. ! <3

Unutulur mu be sürekli Tv de görüyorum adamı..

Kümede Kal İ.Belediye :(

0|0
    0|0
  • biriydi işte..

0|0
    0|0
  • ilk aşk hiçbir zamana unutulmaz ben unutmadım şahsen, ilk okul 5. sınıf öğrecisiydim ve karşı sınıftan bir çocuğa aşık olmuştum, o beni seviyormuydu bilemem ama ben onu hala unutamadım işde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Misafirliğe gitmiştik 10 yaşındaydım :) o zamanlar dinlendirici gözlük takıyordum , benle yaşıt bir erkek vardı hatta bir yaş küçüktü gabila , neyse oturuyoruz , bu içerden kağıt getirip duruyo :) kağıtta yazanlar ; 4 göz , dürbün , gözlük , falan gibi sözler :) bunlar nerden geliyo kim yazıyo dedim , içerdi 2 kız var onlar dedi :) söyle yazmasınlar dedim , yine devam , dört , beş derken , en son beni şunların yanına götür dedim , gittik :) cadılar balkon da tezga kurmuşlar kağıtlar hazır kesilmiş , yazıp yazıp yolluyolar :) siz naptınızı sanıyosunuz dedim , benim ki , biz şey dedi :) sizin alay ettiğiniz gözlüklerimin neden gözlerim de olduğun dan haberiniz bile yok dedim :) laf ebeliğim taa o zamanlarım dan var :) dil küçükken papuçla yer değiştirmiş :) neyse bu gözlükler 1 aylığına kullundım dinlendirici gözlük dedim , ikisinde de çıt yok :) benim ki sonra ne kızıyon ya tanışalım diye yaptık heralde dedi güldü , onu gördüğüm de hoşlanmıştım , neyse 11 yaşıma kadar iyice konuştuk ve biz aşıktık artık , bu arada ilk sevgilim 10 yaşım da bundan önce olmuştu :) mahallede bir teyze oğluma da ayarla diyodu :) ilk aşk dedin için bunu anlattım , öbürüne aşık değildim , neyse gel zaman git zaman yaş geldi 13 biz bittik , çünkü o zengindi ben orta halliydim :)

İlkler unutulur kardeş o sadece ilk aşkım dı yani birinci :) 2 , 3 diye gider gitti de :D insanlar şu sözüme önce kızar , sonra dönüp haklı dan sayar :)

İnsan hayatın da bir kere aşık olmaz , insan hayatın da bir kere sevmez :)

Şimdi ben erkek olduğum için sen bu kadar şeyi okumicaksın tabisiki :) sadece içim den geldiği için

Yazdım :)

0|0
    0|0
  • ilk aşkım ilkokulda 1 de elif diye bir kız vardı diye anımsıyorum ama emin değilim hatırladığım ilk aşkım annemin halasının torunuydu tuğba idi adı bize gelmişlerdi oturmaya 2 ya da 3.sınıftaydım yanlış hatırlamıyorsam 4 5 yıl sürmüştü onlara giderdim oynama ayağına vs sonra kız büyüdü yağ tulumuna dönüştü bende ortaokula gittim vs unuttum zaten :)

0|0
    0|0
    • kilo aldı vazgeçtin öylemi :D

• yokya kilo aldığı için değil kız küçükken çok güzeldi büyüdükten sonra çirkinleşti :D bir insan nasıl bu kadar değişebilir hep düşünmüşümdür.

• Hatırlamıyorum .

0|0
    0|0
  • herşeyin ilkini birlikte ysadımız ben 17 o 16 yasında tanıstık 3 sene birlikte herşey,in ama herşeyin ilkini yasadık şimdi sevmiyorum diyerek benden ayrıldı.

0|0
    0|0
  • Miray diye bi' hatundu..

Hem komuşumuzdu hemde sınıf arkadaşım. Anasınıfında/evde evcilik oynarken aşık olmuştuk, birbirimize..

0|0
    0|0
  • Dershanedeki sınıf arkadaşımdı 20-25 gün sevgili olduk hala aklımda

0|0
    0|0
  • hiç sorma ilk aşklarımı anlatınca sanki büyük bir aşkmış gibi üzüldüğümü sanıyolar, hemen arabeske bağlıyolar :)

0|0
    0|0
  • İlk ve son aşkım Maral diye mükemmel ötesi bir hatundur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...