Hayat üniversitelilere güzel değilmi sizce ?

Okumayan insanın en son hali garsonluk garsonluk kadar zor bir iş yok insanın sağlığını yitirmesine sebep olacak meslektir velhasıl işi sevmeyenler için cehennem gibi bir meslek ben gidiyorum bir çay bahçesine orda çalışan bir garsonla konuştum nasıl iş diye hayırlı olsun diye dedim adam sabah 7 geliyorum gece 12 de eve gidiyorum ve hemen yatıyorum diyor hayattan bir bok anladığı yokmuş insanı abaza ediyor diyor üstüne üstlük kuş kadar para veriyorlar değmiyor diyor ve oraya gelen üniversiteli insanların rahatlığını görünce anlıyormuş dedi üniversite hayatı bu kadar güzelmiş diye sizce garsonluk güzelmi arkadaşlar ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• çalışmak zorunda olanlar var onlar için güzel diyemem ama kötü hatırlanacak zamanlar da değil bence çünkü bir şeyler ters gitmezse okudugunu unutursun hayat o kadar da mükemmel olmamalı bence üniversiteliye uyarıcı levhalar çıkmalı ara sıra karşısına..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendimde yaptim biliyorum, gercekten en zor mesleklerden, aslinda insanlarla birebir iletisimde olunan her meslek zor. Garsonluk yapiyorsan eger müşterinin şukadarcikta olsa kölesi olurmussun, bu gercekten boyle, yapmayan bilemez.

0|0
    0|0
  • Garsonluk da zor bir meslek Allah yardım etsin ama eğer bugün bir mesleğin varsa evin varsa sağliğin yerindeyse Şükür etmelisin. Allah kimseye kaldıramyacağı yükü vermez...Başarılar garsonlara.

0|0
    0|0
  • Evet hayat bize güzel... :D

1|0
    1|0
  • bencede ünversite hayatı gibisi yok :(

0|0
    0|0
  • böyle genelleme yapamazsın ayrıca 4 sene okuyupta boş gezenleride unutma bence yanlış düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • öğrencilik elbet guzel ama sanılıyor ki keyif yapıyoruz. sınavlar,stres,araştırmalar,sunumlar...

0|0
    0|0
  • Adamın biri 4 üniversite okumuş iletişim üzerine , ben liseden mevzun olacağım onunla aynı maaşta aynı işde çalışacağız.. önemli olan okuduğun bölümün kalitesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• güzel değil tabiki ama birileri garson olmak zorunda..seçim senin..

0|0
    0|0
  • Üniversite hayatında yer içer slçarsın da üniversite bitti mi ne yaparsın o var kpss kuyruklarında liyakat kuyruklarında amele gibi beklersin..

Hayat pratiktir hayata erkenden atılacaksın kendi işinin patronu olacak emri ve işi sen vereceksin üniversite mezunu olup amelelik yapanları da bu gözler akdeniz sahillerinde gördü...

0|0
    0|0
  • Evet öyle

0|0
    0|0
  • üniversite okurken güzel bittiği zaman bizi ne bekliyor Valla bilmiyom

0|0
    0|0
Yükleniyor...