Euro 2016 Gruplarında Türkiye Çek cumhuriyetini yenip Gruplardan çıkabilir mi?

Siz hangisinden yanasınız?

• Çıkabilir hâlen bir şansımız var.
    50% (3)43% (6)45% (9)Oy Ver
  • Çıkabileceğini düşünmüyorum.
    50% (3)57% (8)55% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• O iş yaş çıkamayız

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çek cumhuriyeti iddasiz bir takim. değil. su anda biz de gerçek anlamda motive gideceğiz maça ama onlar ikinci olmaya ugrasiyor ki hirvatlar İspanyayla oynuyor çekler için avantajlı bizim için dezavantajlı durum çok neresinden bakarsak öyle belcikanin rakibi İsveç kolay mac olmayacak ben belcikayi çeyrek finalin bankosu bekliyorum kadrosuyla ama rakip İsveç İtalyaya güveniyorum bizim galip geleceğimize acikcasi pek inanmiyorm mac 1-1 bitecek gibi

0|0
    0|0
    • Topu ayağında tutup pas yapamayan bir takım izledik 2 maçtır. Fakat biraz takım ruhu olsa Hırvatları yenerdik. Çek'lerde beraberlik bile yeterdi o Zaman

• Kendimiz kasindik

Kızlar Ne Diyor 2

• Biz hirvatistan macini kaybetmisken Cek Cumhuriyeti Hirvatistana karsi 2:2 oynadi. Yani nah sansimiz var

0|0
    0|0
    • Bu kadroyla bu kadarıda fazla. Sneijder in bir açıklaması vardı. Fatih terim ve Mustafa Denizli Galatasaray'a geldiğinde hiç taktik çalışmıyorduk fakat Hollanda milli takımında en çok üzerinde durduğumuz taktik antrenmanı demişti. Ve bunu ilk 2 Maçtaki gördük mahalle Takımı gibi oynadık.

• Çıkabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bitti o is.

0|0
    0|0
  • 2-0 yenersek %90 çıkıyoruz

0|0
    0|0
  • Tabiki de çıkamıyacagız

0|0
    0|0
  • 2-1 Yeneriz ama çıkar mıyız bilmem

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...