Kaç dakika plank duruşu yapıyosunuz?

bir arkadaşa duruşu gösterdim sabaha kadar yaparım dedi 4 dakika yapamazsın dedim ıddiaya girdik siz kaç dakika yapıyosunuz yapar mı sizce?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• yapamaz sabaha kadar :) bir süre sonra karın kasların dayanmıyor istediği kadar hafif veya güçlü olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• http://i.hizliresim.com/EJD8lZ.jpg

:D :D

10 dakika yaparım.

0|0
    0|0
  • karın kasların iyi ise uzun süre yaparsın bunun karın kasları ile alakası var ben yapamıyorum artık hemde hiç göbek var ona 5 dk ver yapamaz oynamayacak kural bu

0|0
    0|0
  • hic denemedim gereksiz seyler bunlar.

0|0
    0|0
  • Hic yapmam.

0|0
    0|0
  • Plank duruşu ne?

0|0
    0|0
  • O neydi gıız

0|0
    0|0
  • 2 dk en fazla denedim

0|0
    0|0
  • Rekor denemesi yapmadım set set antrenmanımda 4 set 30 sn var ama baya dururum 😄

#ikizleretaklr

0|0
    0|0
  • Plank duruşu da ne

0|0
    0|0
  • bir sınırı yok basit zaten saatlerce durrum

0|0
    0|0
  • Yapzmazz?

0|0
    0|0
  • 7 dakika

0|0
    0|0
  • plank duruşu nedir?

0|0
    0|0
  • Arkadaşım hareketin amacını bilmeden boş boş durucaktır karını ve kalçayı sürekli sıkı tutmak gerekli eğer salarsan daha uzun sürede durabilirsin

0|0
    0|0
  • Arda'yı otobüse alıp Fransa 'ya yetiştirdiğimiz icin tüm Fenerbahçeliler olarak özür diliyoruz :D

0|0
    0|0
  • o ne demek teyze

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• 1,5 dakika yapıyorum anca

0|0
    0|0
  • Bugun hocam ile denedik 1 bucukdakika oda cok zoe titremeye basladim mahvoldum.

0|0
    0|0
  • Kolay

0|0
    0|0
  • En fazla 2dk

0|0
    0|0
  • 1 dakika

0|0
    0|0
  • Yapamaazz asla :D ben ilk spora başladığımda kendimden geçerek anca 1 , 1.5 dakka duruyodum :D hareketi gördüğümde bende o kadar dururum demiştim D:

0|0
    0|0
Yükleniyor...