Evet sitenin beyefendileri doğal kadın mı bakımlı kadın mı? Yorumları alalım :)

Benim kadınım doğal olsun onu bunu sürmesin diyenlerden misiniz? Hatun dediğin bakımlı olacak yanımda gezdirdimmi herkes özene özene bakıcak diyenlerden misiniz?

Güncellemeler:
Efenım bakımlı deyınce akla boya küpü kadınlar gelmesın ne bıleyım. Tırnak bakımını yaptıran kılosuna dıkkat eden , saçlarına özen gösteren parfüm kokan kadınları kastedıyorum.

0|0
17|48

En İyi Kız Görüşü

• doğal olsun ama temiz olsun kendine baksın, bakımlı kadın denilince akla boya küpü kadınlar gelmesin lutfen

5|2
    0|1
    • Hah ağzını öpeyim(lafın gelışı tabı) boya kupu kadınları kastetmedım ben benı en ıyı anlayan sen oldun.

• hım guzeldır ya hepsı değil ama ordada şeyler var:D ameleler :)

• enresan soru beylere sorluyor ama kadının verdiği cevab iyi cevap

Erkekler Ne Diyor 48

• Yanıında gezdirdiği kadını millete sergileten bir adamın namusuna turrup sıkayım. Doğal kadın bakımsızdır diye bir zihniyet mi olur ! Bakım denilen şey, bilimum herkesin yapması gereken şeylerdir. Fazlasına bir kokoşluk diyoruz ve büyük konuşmak gibi olmasın; öyle hatun benden uzak dursun.

3|1
    2|3
  • Davranislari dogal kendisi bakimli olsun :)

1|0
    0|0
  • Doğal olan bayanlar her zaman tercihimdir. Çünkü makyaj için kullanılan malzemelerden nefret ediyorum bir bayanın yanımda o halde yemek yemesi benim miğdemi bulandırıyor hayatta sevmem hatta evleneceğim kadını bile düğünde sadece gelinlik giysin makyaj yapmasına izin vermemeye calıscam :)

0|0
    0|0
  • kadın dediğin bakımlı olmalı ancak çok aşırıya kaçmamalı örneğin bir kadın tüylerinden arınmalı tırnak bakımı kaş göz saç bakımı yapmalı güzel giyinmeli,aynı şekilde erkekde bakımlı olmalı

1|0
    0|1
  • Bakımlı olmasını tercih ederim. Başkaları baksın diye , kendim için. Öyle aşırı makyajdan bahsetmiyorum ama uygun ölçülerde yapılması taraftarıyım.

Yoksa en doğal hal sabah uyanılan haldir. Bu görüntünün iyi bir görüntü olduğunu düşünmüyorum , günboyu .

1|0
    0|1
    • Başkaları baksın diye den sonra "değil" kelimesi olacak . Eksik kelime yazmışım. Doğal dediğimiz bir çam ağacı düşünün dalları uzamış yaprakları çürümeye başlamış .İşte bu doğallıktır. Sen bu dalların uzun olanları keserken ve çürüyen kısımları uzaklaştırırsan ortaya daha güzel bir görüntü çıkar. İşte bu

• Bak bu görüşünü beğendım evet öyle. kendını salıveren hatundanda erkektende hoslanmıyorum. ıkısıde temız ,parfum kokmalı.

• bakımlı olcak çok abartmadan..

0|0
    0|1
  • bence kadın bakımlı ve doğa olmalı. yani elbette bakımlı olacak ama bakımdan kastım yüzüne gözüne haddinden fazla makyaj malzemesi sürmesi değil. sadece cildini koruması için gerekli ürünleri kullansın yeter. kadın zaten tanrının erkeğe armağanı olan en güzel varlıktır.

0|0
    0|0
  • Doğal güzelliğe sahi bakımlı kadın tadından yenmez ;)

1|0
    0|1
  • doğal kadın ve bakımlı kadın tezat değil ki her ikisi de olsun tabiki. Ben bakıma çok önem veren biriyim karşımdaki insan da benim gibi hassas olmalı

0|0
    0|1
  • doğal olması ilk tercihim.abartı makyaj ve tüm parfüm şişesini üzerine boşaltanlardan hoşlanmıyorum hiç itici oluyolar

0|0
    0|0
  • bakımlı olmak makyaj yapmak değildir. icabında hatun gözüne bir kalem dudağına bir parlatıcı ile cok güzel olabiliyor.

ünlü bir oto ustasının dediği gibi bu kadar boya varsa kesin darbe almıştır. :)

0|0
    0|0
  • Makyajsız hali daha önemli bence. Çünkü:

Bakımlı olması güzel ama kadının makyajı erkeğinden çok dışarıdakilere yarar. Çünkü erkeği kadınını istese de istemese de makyajsız görecektir.

0|0
    0|0
  • doğal kadın bakımlı olmalı

0|0
    0|1
  • çok haklısınz

0|0
    0|1
  • herkes bakmasada olur benim bakmam yeter

0|0
    0|1
  • bıyıksız kadın.

1|0
    0|0
  • kadın güzel olacak bakımlı bakımsız pek bişey değiştirmez ama kimse pasaklı birini istemez öncelikle bana hoşlanarak bakması lazım yoksa dünya güzeli olsa ne değişir

0|0
    0|0
  • Bütün kadınlar cicektir tabi ama cicekler de su ister..

0|0
    0|0
  • bakımlı tabikide

0|0
    0|1
  • Ben doğal olmasını isterim şahsen...

0|0
    0|1
  • doğal görünümlü bakımlı diyelim :P yaptıgı zaman hafif makyaj iyidir.çok falzası mıcheal jakson gıbı oluyor..kendine baksın tabikide.

0|0
    0|1
  • Bakımlı olmak şart tabiki her iki taraf içinde ama koluma takınca öyle herkesde bakmasın arıza çıkarırım. Doğal ve bakımlı olmayı aynı anda becerebilen her kadın 1 numaradır =)

0|0
    0|1
  • doğal yapmacık olmayan kadın

0|0
    0|1
  • Süslenmeyen hatunun erkekten farkı yoktur..

Yanındaki erkek yeter ki ''vurdu mu deviren'' cinsten olsun..Süsleneni her erkek taşıyamaz..Taşıyaman da doğallık zırvasından bahseder..

0|0
    0|1
  • kimse baksın diye diye deyil yahu . bakımlı olsun ama boya küpüne girmesin. doğal olsun benim için değişmesin :)

0|0
    0|1
  • Güzel kadın hangisiyse artık ..

0|0
    0|0
  • içi geçmiş kadın en iyisi! en azından dırdırını çekmiyorsun...

0|0
    0|0
  • az bakımlı yani suretı marshall boya fabrikası gibi olmasın

0|0
    0|0
  • Doğal Olsun öyle gecenin bir yarısı makyajsız halinden korkup gidip salonda yatacaksam ne anlamı var =)

0|0
    1|1
  • Bakımlı olmalı tabi ki.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 16

• Solukbenizli kadınlardan ben bile hoşlanmıyorum bomboş suratlar falan.

Ama, böyle boya küpüne de düşenler var ki onlar ayrı alem zaten.

Bence kusurları kapatsın yeterli bir kadın.

1|0
    0|2
  • bir kadın hem doğallığını koruyup hem de bakımlı olabilir. Suratına badana boya sürüp sokağa çıkan kadınlar bakımlı kadın değil benim için onlar bambaşka bir ırk :D ve çok korkunç olduklarını düşünüyorum. o yüzden soruda minik bir mantık hatası olmuş bence.

Ben doğal ve bakımlı kadın diyorum.

1|0
    0|0
  • herkes dogal dicek ama hepsi makyajlilara bakicak ehe ehe :D

2|1
    1|0
    • Ahahhaha sen bu işi çözmüşün bacım :)

• ahahahahah zuppersin nonnis yaa :DDD 5*** soruna :D

• Teşekkür ederım :)

• Doğal olsunda ormanda yaşamıyoruz sonuçta palabıyık top sakalla gezmenin alemide yok kimilerine birader dicem nerdeyse.Temiz ve doğal diyorum.

1|0
    1|0
  • doğal fakat temiz bir bayan bence olmalı ne o öyle boya küpüne girip çıkmış bayan olduğum halde hiç beğenmiorum

0|0
    0|0
  • doğal ve bakımlı abartmıcak

0|0
    0|0
  • Doğal görünen bakımlı kadın bence

0|0
    0|0
  • biz kişisel bakımı , ayrı bir şeymiş gibi görüyoruz ama herkesin kendine ait bir kişisel bakımı olmalı.onun dışındakiler zaten +1 şeylerdir.kişinin kendi tercihidir.

0|0
    0|1
  • doğal olsun temiz olsun

0|0
    0|0
  • Bakimli dogal, sade kadin :)

0|0
    0|1
  • hem dogal hem bakimli olsun herkes

0|0
    0|0
  • Doğaşl hatunlar daha bir güzel. Millet incecik yaptığı kaşını şimdi kalın moda diye uzatıyor?

0|0
    0|2
    • İnce yapanlar kokoş kısmına giriyor bacım. Kastetdiğim doğallık öyle değil öyle doğal kızlar var ki fauller meydanda kaşlarının ortalarını almamış. hep aynı şeyı gıymekten ter kokmaya başlamış.Elbette ınce kaş olsun sıvrı topuklar gysn absürt saç rengı olsun demıyorum bu bakımlı olmak değil zaten. Benim bakım kısmına gıren tuylerıne dıkkat eden saç bakımını tırnak bakımını yaptıran bayanlar.

• doğal kadın olursa anneme benzer...bakımlısı bana benzer.

0|0
    2|1
  • Doğal olsunn

0|0
    0|0
  • İnsan yerine göre bakımlı veya doğal olmalı.

0|0
    0|0
  • dogal guzellik tabiyki

0|0
    0|0
Yükleniyor...