Benim Çektiğim Acının Daha Fazlasını Çekmek İstiyorum :(

Ayrılalı tam 1 yıl oldu çok sevdim onu ailemi karşıma alacak kadar çok geleceğimi ona göre yönlendirdim yalan söyledi affettim beni aldattı yine affettim en sonunda bazı şeyleri göze alamayıp gitti şimdi biriyle çıkıyor çıktığı kişi onu kullanıyor ne hatıralarımız ne yaşadıklarımız ne de hayallerimiz onun için bir hiçmiş umursamadan ayrıldı kendime söz verdim bir gün pişman edeceğim diye okulumu kazandım işimde çok iyi bir konuma geldim şimdi de kilolarımı verip güzel bir vücut yapacağım her yönden pişman olmasını istiyorum bu kıza nasıl acı çektirebilirim beni tam 8 ay boyunca ağlattı hayattan koptum ruhum duygularım hislerimi aldı götürdü tertemiz hayallerim saf duygularım bitti oda acı çeksin istiyorum 8 ay boyunca her gece ağladığımın karşılığını çeksin istiyorum özellikle kızlar cevaplasın lütfen bu kızın üzülüp acı çekip pişman olmasını nasıl sağlayabilirim ? Cevaplarınız için teşekkürler

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• nasıl söliyim. onunla karşılaşacak yerlerde bulun sürekli. ona sıradan bir s*rtk gibi davran eminim acı çekicektir

0|0
    0|0
    • Nasıl yani sürtük gibi davranabilirim ? Ben pişman olmasını istiyorum

• Nasıl yani ?

• çocuk şerefsiz diyosun elbet başka bir kadınla olur izle kanıtla üf işte ne biliyim aklıma bu geliyor şimdilk

Kızlar Ne Diyor 3

• Murat Dalkılıç - Bir Hayli aklıma bu geldi klbine bir bak istersen :))

0|0
    0|0
  • ayni sehirdeyseniz eger kiskanirmayai dene

0|0
    0|0
  • yaptıgı yanına kar kalmaz Allah a havale et

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• onun ortamlarında takıl kolunda kızlar falan ama onla konusma o sadece görsün seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...