Oç annemi aldatıyo nası ortaya çıkarabilirim?

babam 45 yaşında ve işi gücü karı kız annemi aldatıyo belli ama ben bunu ortaya çıkaramıyorum bir turlü. 5 gun önce zorla şifresini aldım bir oospuya bizimkiler girdi yazma sakın yazmış ve o anda mesaj silindi annemde gördü mesajı eger bir daha yaparsa ayrılcam dedi niye ayrılmıyosun diye sordugumda da yemin etti yokmuş öyle bişey dedi diıyo kadınında gözünü boyadi i*ne

mk annem çirkin desem kadın taş gibi gayet güzel ayrıca beni gözümde mükemmel bir anne ama ne bok varsa babamda var nerden bulduysa onuda...

beniim size soracagım şey bu oç geçmişi silmeyide ögrenmiş bu geçmişi silmeyi nasıl engelleriz ya da facebooktan konuşulanları sildiğinde biyere kaydetme gibi bir program var mıbildinizz ya da ben bu piçin yaptıklarını nasıl ortaya çıkrabilirimm?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• breh be kardeşim..adamda bezmiş demekki..babana söylediklerine bak..haklı adam..

1|0
    1|0
  • diyelimki face ine girdin engelledin,geçmişi öğrendin ne olacak,baban belliki anneni aldatıyor bu gerçeği değiştiremezsin elinden bilğisayarını bile alsan çözüm değil bu böle gider,seni,nde baban hakkında konuştuların onun yaptığından daha kötü farkında değilsin

0|0
    1|0
  • measjalarından mesela

0|0
    0|0
  • link Bu programı indir.Facebook'a giriş şifresi, kullanıcı adı falan kaydolur.Geçmişi silse bile, bu programda kayıtlı kalır girdiği siteler.

0|0
    0|0
  • Böyle başa böyle baba az bile yapmış

0|0
    0|0
  • konuştuğu kadınların facesini heykle dah kolay

0|0
    0|0
  • babanı dövebilirim makul bir ücret karşılığında

0|0
    0|0
  • FACEDE GECMİSİ SİLDİGİNDE ARSİVLİYOR ARSİVE GİRDİGİNDE GÖRÜRSÜN :)

0|0
    0|0
    • hayır arvişleye bastıında gidiyo

ama ordada hiç mesaj yok

• VARYA NASIL YOK DİGER SEÇENEGİ VARYA ORAYA GİR DİGER E ORDA BULURSUN

• sen babana oç diyorsan annen ve sen ne oluyorsun önce onu söyle ?

0|0
    1|0
  • anne baba arasına girme.

0|0
    1|0
  • ne var bunda benimde babam aldatıyor ablam ile annem bilmiyor söylememde aldattığı kadının kızınıda bana ayarlıcak :)

bu kadar küfür etme birde relax hayat :D

0|0
    1|0
  • ya rus kızıyla aldatıyorsa engelliyemessin cünkü onlar cok güzel ve cok tatlı

ayrıca bukadar küfürü bir bayana yakıstıramadım

0|0
    1|0
  • senın gıbı kızı oldugundan o durumdadır.

1|0
    2|0
  • Sen bu berbat küfürlü ağzınla babana çekmişsin belli! Armut dibine düşermiş zaten :)

1|0
    1|0
    • ne güzelde moral verdin sen öyle.

normal hayatta görsen alıp kuzu diye sevesin gelir

• Sen zaten bence erkeksin kız değilsin. Ve bu da uydurmuş olduğun bir hikaye. Senin amacın başka.

• iyi birşey yapmazsın...Fazla kurcalaman evinizi dağıtabilir...Açıkca konuşup yola getirmeniz en iyisi...

0|0
    0|0
    • hayır bu kadar yeter konuşarak bir yere varılmıyo hep alttan aldık gene başımıza bu o* geldi ayrıcada o o*yu tanımasam pek umursamam ama kızı ruhunda varmış küçükken beni gördüğünde hep yüzüme gülüyoru denize falan götürürdü beni şimdi ne diye hayatımı bok etti

Kızlar Ne Diyor 3

• konustuğu kadın kim faceden bul da bize ver biz de konusak azcık!

çok zor bir durum allah kimseye yasatmasın ama o konustuğu kadın yarın bigün ölüp gitse baban baskasını bulcak. gözü dışarda demek ki. burda yapman gereken tek şey anneni ikna etmen. boşannmak en iyi sonuc şu durumda.

0|0
    0|0
    • zaten kızlar anlıyo beni gene diğerlerini kanında var normal geliyo...

• erkek milleti işte. sabret sen dediğim gibi anneni ikna et hiç mesajlara bulmaya filan uğrasma. ama diyoosan ki anneme gösterirsem ikna olur. o zaman bilemem ama baban eninde sonunda baskasını bulur malesef.s

• facebook bildirimleri hep msn adresine gidiyor ya hani oraya kayıt olmuştur hepsi onun şifresini kırmaya çalşsan

0|0
    0|0
  • kadınlar her şeyi fark eder ama annen ayrılmak istemiyor belliki.. babanın aldatması sadece sanalda mı yoksa dışarda da görüşüyorlar mı bu kişiyle

0|0
    0|0
    • dısarda görüşmeseler umrumda olmaz kii

kız gözümüzün içine bakıyo ondan bu kadar sinirliyim

Yükleniyor...