Hayvandan beklentiniz nedir ? hayat değil hayvandan beklentinizi soruyorum?

örnek: ısırmasın sokmasın kendini sevdirsin ses çıkarmasın mümkünse tuvaletini yapmasın içinde patlasın gibi :D

mesela ben kedilerin ses çıkararak çiftleşmemesini beklerdim:D

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• kanka pirelenmesin la ben cok tiksiniyorum hatta mumkunse benden uzak dursunlar hayvan fobim var asdffsjf

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hayvanlardan hiç bir beklentim yok karşılıksız seviyorum onların beni sevdiği gibi yok besledi ısırdı nankör vs vs bu şekilde ki insanlarda kendilerine köle arar hayvan değil zaten hayvanlar insanlara hayvanlıklarıyla fark atıyorlar

0|1
    0|0
  • yeme icme ihtiyaci duyan tüm canlilarin tuvalet ihtiyaci duymuyor olmasini isterdim duynayi cok daha az pisletmis olurduk:)

0|1
    0|0
  • Tüy dökmesinler kafi :D

1|1
    0|0
  • sinekler istediği kadar ısırsın fakat vızlamasın o sese acayip sinir oluyorum ya :/

0|1
    0|0
  • Abicim sabah sabah ne içtiysen aynısından bana da.. :D

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • bir köpek istiyorum acilen

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • köpekler havlamasın korkuyorum sokakta yürürken ısırcak gibi üstüme doğru koşmasın :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Her hayvanın yaratılış gayesi vardır ve onlar zaten bu gayeye uygun çalışırlar. Bizim beklentimizin bazen bu gayenin dışında olduğu da bir gerçek. Mesela öyle süs köpekleri var ki hayvan köpek olduğunu unutmuş. (unutturulmuş) Bu bizi ne kadar mutlu ediyor bilemem ama onu mutlu etmeyeceği bir gerçektir. Evlerdeki hayvanları doğal ortamlarına bıraksanız sizce kaçta kaçı doğal ortamda hayatını devam ettirebilir? Ben bu oranın çok düşük olacağına inananlardanım. Hani gül dalında güzeldir diye bir söz var ya, aynen bunun gibi bence hayvanlardan beklentimiz doğal ortamda hayatını devam ettirebilmesi olmalıdır.

0|1
    0|0
  • Hayvanlar herşeyi doğanın kuralına göre yapıyorlar o yüzden sorun yok ama isanların ne yapmamasını isterdin diye sorarsan buna bir çok cevabım olabilir ;)

0|1
    0|0
  • Ahaaaa Kedilerin cinsel özgürlüklerine saldırı var kınıyorum seni :D :D

Valla ben su kaplumbağası besliyorum adam gayet rahat tuvalet derdi yok sesi yok yemini suyunu ver arada bir kabugunu fırçala ondan kralı yok :D

0|1
    0|0
  • sanane abi :) sen cıftlesırken ses cıkarıyom kopek bırsey dıyormu :) ben kopegımın tuvalete sıcmasını ısterdım :) araba surmesıni isterdim :)

0|1
    0|0
  • Korsan papağanı istiyorum. Omzumda dursun, herkese laf soksun. aynen bunu istiyorum.

0|1
    0|0
  • hayvanım ama evcil değilim :D bende yılanların tıslamadan yüze gülerek sokmasını isterdim :D ...

0|1
    0|0
  • sinekler gitsin çölde falan yaşasın ya.

1|1
    0|0
  • Pitonlar Türkiye ye uğrasın

0|1
    0|0
  • hayvandan ne beklentim olabilirki:)

0|1
    0|0
  • bişi beklemiyorum

0|1
    0|0
  • bana saldırmasın yeter