1 saat yuruyus mu 1saat fitness mi?

Hangisi daha cok kalori yakar? sitede fitness salonu var ama herkes yuruyus yapiyo bende taktim kulakligimi 1 saat yurudum fitness cok sıkıcı:/

0|1
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• 1 saat yürüyüş daha saglıklıdır. olaya şöyle bakma lütfen.
    fitness ile o anda yaktıgın kalorinin bir önemi yok. vucutta kas miktarı artıkca sonrasında saatlerde de kalori yakarsın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zayıflamak için her zaman kardiyo daha iyidir. daha çabuk yağ yakarsın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 1 saat orta tempoda yürüyüş yaklaşık 250-300 kalori yaktırır. Halbuki fitness salonunda orta tempoda ağırlık çalışman ile 360-600 kalori arasında yakarsın.

1|0
    0|0
  • Fitness

1|0
    0|0
  • Ben on iki gibi yürüyüşe çıkıyorum gelince de üstüne ağırlık çalışıyorum ikisini de yaparsan daha çok verim alırsın

1|0
    0|0
  • İkiside yanlış kalori yakmanın en güzel yöntemi cardio dur yani koşu yürüyüş vs. Fitness vücut geliştirme içindir

1|0
    0|0
  • 1 saat yatış

1|0
    0|0
  • fitness

1|0
    0|0
  • fitness

1|0
    0|0
  • Fitness daha çok kalori yakar. Ağırlık antremanları her zaman en iyisidir. Eğer ağırlıkla çalışmak zor geliyorsa kendi vücut ağırlığınızla bile çalışarak kalori yakıp fit olabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Yürüyüş bence

1|0
    0|0
  • Yürüyüş

1|0
    0|0
  • 2 saat uyku

1|0
    0|0
  • Git bir ormana yürü üç beş hareket yap

1|0
    0|0
  • Hangisini istersen onu yap ikiside olur

1|0
    0|0
  • fıtness

1|0
    0|0
  • bir sat baska bisey

1|0
    0|0
  • Fitnesa gideceksen 2 3 saat git ne bir saati :D

1|0
    0|0
    • Ooo olurum ben 2 3 saat ndjd

• Helalalll hxjxjx iyi dayaniyosun valla

• yapacak birşey yok göbek gidecek gittide yarısı azı kaldı :) fit olmak lazım dövme yaptıracam bu yüzden gerçek kartal dövmesi :)

• Cla yakmak için en iyisi yürüyüs

1|0
    0|0
  • Koşu daha etkili yürüyüşten daha fazla kalori yakar ve geliştirir günlük 100 metre 50 tur koş

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...