Sizce normalmi:((((:(((

sewgilmle hiç kavga etmiyoz artık ben dayanamıyom anlamsız tripler atıyom sabaha kadar tlf kapatıypom o arıyo peşime düşüyo herşeyi altan alıyo bu durum sıktı artık beni ya arada tatlı kavgaşlar yapmak istiyom çokmu

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Her ilişkide ufak tefek kavgalar lazım ama olmuyorsada yapcak birşey yok öyle yaparak soğutacaksın çocugu kendinden :)

0|0
    0|0
    • çocuk manyakmıdır nedir yaw biraz erkekligini göstersin

• peki inş istediğin gibi olur.

• inş

Erkekler Ne Diyor 14

• yeminle söylüyorum kaşınıyorsun, uyuz atın çiftesi pek olur bak, bir kaşırsa pis kaşır. dikkat et. adam demekki yumuşak yüzlü kıymetini bil. benim gibi herşeyde haklı çıkan sert birine düşersin aklın başına gelir çok ararsın onu.

0|0
    0|0
    • öyle birine rastladım ve halen aklımda

• e karşınada çıkmış artık bakarsan sağa sola kaşındığını bulursun. problem mi arıyorsun? senin gibiler dayak yemek değilde her zaman fırça ve denetim altında olmaktan hoşlanır. erkek arkadaşın lighttır bide, adamı buldunda bunuyon ha

• Millet deliye biz akıllıya :))

1|1
    0|0
  • ilişkiniz monoton hale gelmiş olayınızın heyecanı kalmamış sende macera aramaya başlamışsın...tavsiyem peşinden koşacağın birini bul

0|0
    0|0
  • El ustunde tutsak niye tuttun. Tutmasak kavga etsek beni boguyor. Ne diyeceginizi sasirdiniz ha=)

0|0
    0|0
  • fazla naz ve kapris aşık usandırır,bir bakmışsın ki sevgilin gitmiş bu sebepten her şeyin bir dozu olmalı abartmamak lazım...

0|0
    0|0
  • Sıyırmış olmalısın bu oyunun sonu seni çok üzer sonrada burda başlık açarsın yine sevgilim beni gereksiz triplerim yüzünden terk etti başkasıyl çıkıyor onu çok seviyorum dersin sen ve senin gibiler beter olun

0|0
    0|0
    • hiçte bile ayrılsak bile üzülecek biri degilim

• bulmuşsun bunuyorsun gibi bişi bişi oldu seninkide..

0|0
    0|0
  • Sen bence saçmalıyosun öyle olmasını istemişsin önceden demekki öyle yapıyor veya seni sevdiği için katlanıyo sana :)

0|0
    0|0
    • daha önce sewdigim çocuk öyleydi o yüzden belkide

• ozaman sıkıntı yok kusura bakma :)

• yani

• fazla naz aşık usandırır

0|0
    0|0
  • normal bir durum bu

0|0
    0|0
  • sonra ayrılırsın yazarsın buraya mesaj acaba ararmı mesaj atimmi die

0|0
    0|0
    • çokta tın aramasada olur umrumda değil

• Pff.

0|0
    0|0
  • sen bence başka bir şey istiosun

0|0
    0|0
  • yemeden yellenme cocugu üzme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok saçma neden böyle bir şey yapıyosun seni seviyor demek ki

0|0
    0|0
  • ayda 1 etmek iyidir

0|0
    0|0
    • işte biz hiç etmyoz anca ben trip atıyom o gene kendini suçlu yapıyo özür diliyo

• onu kıskandır kesın kavga çıkar ama geri dönüşü olmayabilir :/

0|0
    0|0
    • kıskandırdım sadece sinirlendi gene bana kızmadı

Yükleniyor...