Bir erkek hoşlandığını nasıl belli eder ?

Bir erkeğin senden hoşlandığını ya da seninle dalgasına takıldığını nasıl anlarsın ?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• en kolayı sizden hoşlanan erkeği anmak yerine sizde sevebileceğiniz biri olup olmadığını düşünün çnce .o sizden nekadar hoşlanırsa hoşlansın sizin de ilgi duymanız gerekir .ama konuşurken gözlerini sizden alamaz ,daha nazik davranmaya çalışır ,biraz daha heyecanlı olur .

0|1
    0|0
  • asılırım...

0|0
    0|0
  • gungor arkadaşıma katılıyorum ve 10 üzerinden 20 veriyorum ^^ harbiden anlıyamazsın :)) bunun herzaman dillendirdiğiniz gibi yontulmamış odun olmamız :P

0|0
    0|0
  • Bakışlarından, heyecanından :) Her ne kadar cool birisi olsa da eğer hoşlanıyorsa heyecan yapar ;)

0|1
    0|0
  • o erkeğin kişiliğine kalmış bişy eger çekingen bir tipse sadece bakar sürekli belki bakmaya bile çekinir bazıları laf atar bazıları gelip tanışmak ister zaten

0|0
    0|0
  • onun yanında durmamaya çalışarak o bnim düşüncem onun yanında durursam salak salak şeyler yapıyorum ve yerimde duramıyorum kafam hep yerde yüzüne bakamıyorum :SS

0|0
    0|0
  • Senden hoslanıyorum der. Baska care bırakmazsınız zaten.merak etme elındesonunda gelır bısey der garıbım.

0|0
    0|0
  • 2 güne eve gidelim derse sadece film izlicez vb bahanelerle seni eve atmaya çalısıyodur sadece kendini tatmin etmek icin, dalgasına takılıyodur cinsellik konusunda katı ol bakalım ne olcak

0|0
    0|0
  • sürekli bakıyosa ve gözlerini kacıyorsa hoşlanmıştır muhakkak

0|0
    0|0
  • böyle sorular soran bir balık olarak işin zor

0|0
    0|0
  • böle bir bakıs atarım

gösterrdim ama neyse

0|0
    0|0
  • Resimdeki sen isen, dalgasına takılıyor.

0|0
    1|0
    • Nasıl yani, ne demek istiyorsun ?

• Ettim, daha fazla etmeye gerek yok

• Sağol ya hiç yardımcı olmadın

• seninle dalgasına çıkacak cocuğun aklına yanarım

0|0
    0|0

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Şimdi hangi davranışlara göre anladığımı yazamam.Çünkü erkekten erkeğe değişir.Ama anlamamak imkansız..Ne gerek var ki anlamaya zaten? Eğer sen hoşlanıyorsan gerisi önemsizdir.

0|0
    0|0
  • Söylemediği sürece anlamam.

0|0
    0|0
  • Zamanla anlarsin ama bazialri çok iyi rol oynuyorlar ona dikkat etmek lazim

0|0
    0|0
  • anlayamayız yaşamadan bilinmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...