Gençler acil kilo vermem lazım?

arkadaşlar 1 ay sonra tatile gidicez benim boyum 1.60 kilom 56.5 falan civarı. bikini falan giymek için kilo vermek istiyorum. kızlar siz anlarsınız halimden ya. yemekle de ilgisi yok zaten az yiyorum. bacakları kalçayı bir de göbeği eriten bildiğiniz bir spor hareketi varsa yazar mısınız? şimdiden teşekkürler :) <3

Güncellemeler:
...
Güncelliyim de belki gören olur jkzkahnsls

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle günlük yediklerine dikkat et şu 1 ay içerisinde kola cips çikolata gibi abur cuburdan fast food'dan uzak dur.
    Bel çevresini inceltmek için mekik çekmen lazım. Google Play'den uygulama indirirsen daha iyi olur. Bol bol su tüket.
    Yemek yemeden önce bak yemeğe ve bikininin içinde kendini hayal et eğer fazla yersen kilolu olacağını düşün ama sakın çok çok az yeme kararında yersen kilo verirsin.

1|0
    0|0
    • Çok fazla da yiyen biri değilim aslında. fenelde atıştımalıklarla günümü geçiriyorum. Haklısın suya abanıyım ben en iyisi 😂 teşekkür ederiim 😊

• Atıştırmalık olarak çikolata vs yeme bu arada suyun fazlası da zarar.
      Ayrıca çok terlediğimiz bu ayda sade soda vücudunun mineral seviyesini düzenleyecektir. Çok terlediğin bir günün sonunda akşam yemeğinden sonra bir tane sade maden suyu seni kendine getirir

• Pekala 😊 ilgin için çook teşekkür ederim 😊

En İyi Kız Görüşü

• Canım youtubedan bkk egzersizlerine bakabilirsin. bir de diyetisyene gitmeni öneririm. Boy olarak aynıyız ben de 55 kiloydum, diyetisyen ve egzersizlerle 1.5 ayda fit oldum. 50 kiloydum annem 1 kilo aldırdı şimdi gerçi 😃 ama iyi duruyorum. Oneririm

1|0
    0|0
    • doktor ve hastane fobim var ölecek dereceye gelene kadar gitmiyorum :D ben de en fazla 48-49 kilo olurdum son bikaç ay ilaçlar yüzünden aldım :( teşekkür ederim youtube'a bakıcam tatlım :* :)

• Rica ederim 😉

Erkekler Ne Diyor 3

• tatile nereye gidiyorsun pembe :d

1|0
    0|0
  • göbeği eritemezsin asla :(

1|0
    0|0
    • off :( eskiden yoktu sonra bir ara mekik çekmeye özendim hatta kas falan bile yaptım sahndfabnvj bırakınca da göbek oldu :(

• kızlar da kendilerinde çok seviyo ya djahfkjgkdh

• o zaman sıkıntı yok cankız :)

• ne kilosu ya biz ne derteyiz sen ne dertesin

0|0
    0|0
    • senin derdin ne anlat dinliyim kardeş

• senin gibi zenginler ne anlar derten

• knk ne zengini la nerden çıkardın dhsfadja

Kızlar Ne Diyor 4

• Ekmek ve şekeri kes hayatından hemen vermeye başlarsın :)

1|0
    0|0
    • Çocukluğumdan beri kullanmıyorum zaten sevmiyorum da 😆 teşekkürler 😊

• Sadece corba ic ve salata ye yaninda 1 saat kos ve plates hareketleri yap eriri bitersin😘

1|0
    0|0
    • ayy ben boğazımı kesemiyorum maalese, migrenim azıyo hemen :( yine de teşekkürler :) :*

• Canim o zaman kepek ekmegi al bende kesemiyordum kepek ekmegi yedim aciktikca tabi abartmadan vede salata😂 ama insanin cok zoruna gidiyor hem spor yapiyok hem yemiyon jstedigini falan .. ben artik sadcee spor yapiyorum yinede faydali yani:)

• Tamam canım teşekkürler 😊😂

• İyisin bence ya çok kasmana gerek yok

1|0
    0|0
    • 165 60 onun civarındayım yani

• @bursalı1980 kaç kilo olmam lazım peki sence

• @bursalı1980 kilomdan ve kendimden gayet memnunum iyi günler

• Aa ayni ben. o kadar çok egzersiz var ki. Youtube dan bakabilirsin direk çıkıyor her şey. Yoga da yapabilirsin hem vücudunu tazelersin hem de bedenini inceltirsin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...