Beşiktaş takımı, Deportiva'nın kalecisi Fabri ile anlaştı. Takımda başarılı olur mu?

Kaleci transferine gerek varmıydı sizce.
Bonservisi bedeli olmayan Fabricio ile 3 yıllık anlaşan Kartal'ın oyuncuya ilk sene için 1.1 milyon Euro, ikinci senesinde 1.2 milyon Euro, son sezonunda ise 1.3 milyon Euro ödeyeceği kaydedildi.

Güncellemeler:
Bugün Fabricio sağlık testinden geçti.1-2 günede resmi sözleşme imzalanır.

1|1
138

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyonlar Liginde oynayacak bir takıma La Liga'nın en kötü takımlarından birinden ayrıca en çok gol yiyen takımından kaleci almak fikri kime aittir acaba? Alacaksan Ospina'yı alıcaksın bir kerede basıcaksın parayı alıcaksın. Bir Beşiktaşlı olarak bu transfere karşıyım.

1|0
    0|0
    • 2 gün içinde kesin sözleşme imzalanacakmış.

• Başkanımızdan daha iyi bir kaleci transferi beklerdim yakışmadı bu başkan koskoca Beşiktaş'a La Liga'nın en çok gol yiyen takımından kaleci.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Gerek varmıydı yani Beşiktaşlı arkadaşlar Tolga dan memnun değiller bunu biliyorum ama öyle üst düzey bir kalecide değil Tolga oynasın daha iyi diye düşünüyorum belkide tutar ama bilemeyiz tabi hayırlı olsun.

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey olmaz çünkü artık avrupada işi bitmiş sporcuları almaktan başka bir şey yapmıyoruz ülke olarak..3 Yabancı oyuncu kuralı varken gerçekten kaliteli sporcular geliyordu.

1|0
    0|0
    • Ohoo amca:) Devir değişiyor ve hepimizde o geçmişin güzelliklerini arıyor oluyoruz

• Güneş yine bayko gibi sürekli tolgayı oynatırsa
    bu oyuncuda sezon sonunu beklemeden gider
    Boyko en iyi kalecisiydi Ukrayna liginin sonuç ortada
    iki hata yaptılar diye biletini kestiler

1|0
    0|0
  • Tırt kaleci ilk kez duyuyorum. Cech var olma mı? :D
    galeri12.uludagsozluk.com/.../...elemek_947835.jpg

1|0
    0|0
  • Mantıksız transfer bjk cl de mücadele edecek biran önce kaliteli adam alınması lazım

1|0
    0|0
  • aldığı kaleciler hep ellerinde patlıyor (bknz. boyko) bu da ellerinde patlar bence :d
    kaleciyi yabancı almak nedir yaw 90 larda kaldı o kafa, yerli bir dolu var...

1|0
    0|0
    • Muslera taffarel cordoba mondragon nereliydi

• @buffon2233 2000li yılları diyorsun zaten türk kaleci yok denecek kadar az dı üst seviyede şimdi öylemi o açıdan dedim, laf demek için yazmayın araştırın bilgilenin lütfen ve denilmek istenenii anlamaya çalışın...

• Muslera 2000demi oynadi araştır

• Okur

1|0
    0|0
  • 5 tane kaleci oldu, bari diğerlerini satsa.

1|0
    0|0
  • Kaleciye o kadar para vermek. kara kartal'ı yönetenler yazık ediyor.

1|0
    0|0
  • bence gerek vardı kaleci transferine
    çünkü tolga bu ülkenin en iyi kalecilerinden olsa da çok inişli çıkışlı

1|0
    0|0
  • Gerek yoktu

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum, beşiktaş o kaleci ile yapamaz.

1|0
    0|0
  • Lan sabri diye okudum korktum :D

1|0
    0|0
  • Bari Boyko ile Tolga yı atsalar :S

1|0
    0|0
  • İkinci boyko vakası

1|0
    0|0
  • Olmaz

1|0
    0|0
  • Kaleciyi tanımıyorum ama almışlarsa vardır bişey. En gereklisi kaleci. Tolga geçen sene güven vermedi, Günay da öyle .. Kalede sağlam olamazsan hiçbir yerde olamazsın.

1|0
    0|0
  • adam sakat ve sezon boyu oynamamış o zaman eldeki kaleciyi neden gönderirsin...
    garip bir durum

1|0
    0|0
  • Brkleyip gorelim besiktasli arkadaslara hayirli olsun

1|0
    0|0
  • Kızlara bak sen transferleride takip ediyorlar

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...