Türkiye İspanya ya karşı mağlup oldu sonucu böyle mi olmalıydı?

Biliyorsunuz Türkiye İspanya'ya 3-0 mağlup oldu ve bunun üzerine de Fatih Terimle Arda Turan'a birçok kişi tepki gösterdi. Bazı ınstagram kullanıcıları da buse terimin doğucak olan bebeğiyle ilgili yorumlar yaptılar. Bu yorumların bir kaçı altta var
Türkiye İspanya ya karşı mağlup oldu sonucu böyle mi olmalıydı ???

Siz bu yorumlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• toplumumuzun böyle bir kültür yapısıda var böyle insanlarıda var beni şaşırtmadı çünkü bunları yazanlarda bu toplumda yaşıyor... yanlış buluyorum tabi böyle şeylerri...

1|0
    0|0
    • aynen haklısın böyle insanlar hep etrafımızda olucak Aslında sadece bunları suclamamak lazım Volkan Demirel'in karısına
      beşikteki kızına küfür edilince haketmisti ama buseye yapılınca
      herkes tepki gösteriyo bazılarının sonradan insanlığı tutuyo sanırım ne kadar çok değişken insanlar var toplulumuzda
      dimi, Şunuda ekleyeyim twitter üzerinden 10 tane insan yoksunu çıkmış
      Buse Terim'in doğmamış bebeğine küfür etmiş ama diğer tarafta 50 bin
      kişilik stadda hep bir ağızdan karısına ve beşikteki kızına küfür edilmiş
      Volkan Demirel hangisi daha acı bilemiyorum? böyle insanlar hep bizimle
      olucak Bana göre stadı ağlayarak terkeden bir adamın dramı da acı ama
      bu staddan volkan demirele laf yapan o insanlarda buseye yapılan
      yorumlara tepki gösteriyo ne kadarda degişkeniz ya haksız mıyım?

• volkan demirel e de yapılan çok çok yanlıştı o zamanda yeterince sahip çıkılmamıştı haklısın, benzer durumlarda ama lı konuşarak farklı pozisyon takınanlar ayak takımı insanlardır bu toplumun beyin takımı değillerdir olamazlarda zaten, o boş beyinlileri dikkate alma hiç bir zaman... topyekün bu işler yanlış işin açıkcası...

En İyi Kız Görüşü

• Buse Terim e yapılanlar alçakça. Ama Arda Turan ın ıslıklanması çok doğruydu ! O kadar para alıp g. tünü kaldırmıyor yaa kötü oynamak ayrı mücadele etmemek ayrı adam mücadele etmedi koşmadı bie! bu adamı her zaman ispanya maçındaki hareketiyle hatırlayacağım. seyirci kendisini ıslıkladı diye atağı kesen ve kesmekle kalmayıp lakayıt bir geri pas attıktan sonra seyirciyle münakaşa eden adam olarak. çok futbolcu izledim ama ben bu kadar futboldan uzak işleri sahada yapan adam görmedim. adam atağı kesti ya sen kimsin derler adama,. umarım bir daha milli takıma alınmaz ama bu konjonktürde bu adama bir 5 sene daha insanlar katlanacak belliki.

0|0
    0|0
    • zaten bütün türkiye bunun farkında fatih terimde aynı şekilde fatih terim bilmiyomu ardanın böyle olduğunu tabikide o da bunun farkında o zaman oynatmıycak tamam bu olanlar hakkında gerekenler yapılsın ardaya terime tepki gösteriyolar ben buna bişey demiyorum hatta bende tepki gösterdim ama bu buseye denilenler ne allah aşkına ya

Erkekler Ne Diyor 9

• Salak bu ülke insanı ya o çocuk mu yenilmemizi sağladı hayır tamam başarısızız bu turnuvada hep yenemeyiz ya yenileceğiz de elbet ama mübarek günlerde böyle çirkin söylemler bizim kafa yapımızın. ilkel topluluklardan daha düşük olduğunu gösteriyor

1|0
    0|0
    • Her şeyden önce bir insana bu laflar edilir mi ya Daha dünyadan futboldan haberi olmayan bir bebeğe boyle beddualar çok fazla eğer bunlar sadece takım kazaninca taraftar olacaklarsa lütfen bunlar taraftar olamasın abi

• Aynen fanatizmin esiri olan beyinlerin hayasız düşünceleri futbolu lekeliyor

• Şok oldum gerçekten okuyunca. Nasıl zihniyetlerle aynı havayı soluyoruz biz

1|0
    0|0
    • aynen öyle düşünsene Olayla hiç alakası olmayan bir kadına küfür ediyorlar bide onunla kalmayıp karnındaki bebeğe beddua edip Fatiha okuyup amin diyolar Ne günlere kaldık.

• hala türk futbolundan medet umanların hevesle maçları takip etmesine tepeden baktığım bir başka hezimet.

ben fenerbahçeyi, milli takımı takibi bırakalı 4 sene oldu. bazısı da ciddi ciddi kafayı takıp üzülüyor. olum işiniz gücünüz yok mu ya. ona odaklanın, memleketin onca meselesi varken böyle salakça reklamlara, sürü psikolojisine uyupta mal olmayın da şu milyon kazanan eşekleri zengin ediyorsunuz haberiniz olsun. zaten bu kadar boktan futbola rağmen bu kadar çok kazanan futbol insanları da avrupa ülkeleri içinde yalnız bizde var. bizden sonra da araplarla, çinliler.

1|0
    0|0
    • biz bu yapılan ahlaksızlığa göz yummamızı beklemiyosun heralde Yenilgiyi hazmedemiyorsa taraftar olmayacaklar o zaman kardeşim Olacaklarsa da önce insan olsunlar sonra taraftar tamam memlekette onca mesele var biz onca mesele var nasıl olsa aman bee dersek susarsak halimiz ne olucak bizim senin için demesi kolay ama o kızın halini düşünebiliyomusun sen biz o kıza tabikide sonuna kadar destek olup böyle insanlara agzının payını vericez

• Bir prim yüzünden rezil ettiler bizi avrupa'ya Bayrak için oynuyorsun ya bu ülke için oynuyorsun başka ülkedekiler almanya, fransa, ispanya gibi takımlara prim felan almıyorlar. Beyefendiler sahada yürüyorlar Tek suçlu Arda değil bütün takımdır ve Fatih Hoca'dır! Ayrıca ailelerine edilen küfürlere bende kızdım onların bir suçu yok suç sahada ruhsuzların!

1|0
    0|0
    • aynen haklısın Tamam elestirirsin ardanin sahada ayakta duramayisini elestir terimi elestirde bu insanlik disi soylemlere ne gerek var simdi o kiz onların yaptıkları yorumlari okuduktan sonraki halini dusunebilirler mi okadar pislikce yorumlarki bunlar

• Ya bu tam seref. sizliktir, yaw hadi anlarım futbolcunun kendisine küfür edersin ama karısını hele hele hamile karsını doğmamış çocuğunu anasını işin içine karıştırırsan. Ben o kişiye küfür ederim...

0|0
    0|0
  • bunun açıklaması olamaz

0|0
    0|0
  • Abartmışlar

0|0
    0|0
  • Bunlar insan mı nefret edilir de bu nefreti de aşmış

0|0
    0|0
    • 45 çocuğa edilen tecavuzde ses cikarmıyolar ama mac kaybedildi diye sucsuz gunahsiz bir Ana ya dogmamis evladina bunları söyleyebiliyolar nasıl bir zihniyetse

• Arda'yı otobüse alıp Fransa 'ya yetiştirdiğimiz icin tüm Fenerbahçeliler olarak özür diliyoruz :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...