Gül suyunun faydalarını ya da zararlarını gören oldu mu ?

Benim yüzümde sivilce izleri kaldı sabah - akşam gül suyu ile temizliyorum ama bazı yerlerde ve bir tane arkadaşımdan duydum yararından ziyade zararını görmüş hangi marka kullandılar bilmiyorum ama ben İWO gül suyu diye bir tane aldım sizden yararını veya zararını görenler anlatabilir mi ? aa bide yağlı cilt tipine sahibim

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• gülsuyu kokmaktan baska bir şeye yarıyormu onu daha anlamıs değilim ben :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sentetik gül suyu zarar verir ama gerçek gül suyu da ciltten cilde fark gösterir. grçek gülsuyunu sirkeyle haif sulandır yüzününe sür 1 hafta içinde hem sivilce azalır hem parlarsın.

0|0
    0|0
  • zarraı cok kokuo

0|0
    0|0
  • rosense al. gerçeğe yakın gül suyu. geri kalanların çoğunda içine katkı maddesi bulunuyor. rosense alırsan zararı olmaz.

0|0
    0|0
    • internette saf güllsuyunun aslında zararlı olduğunu okudum ama eminde değilim daha önce kullanmadım

• doğrusunu söylemek gerekirse bir yararı yok tonik al yüzünü pamukla sil tamamdır. mesele şu. cildi temizleyince aradaki kirler gidiyor. böylece yüz kendini topluyor. daha parlak daha düzgün görünüyor.

• güzel kokuyor geri teferruat

0|0
    0|0
  • güzel kokuyu baştak bişeyini görmedim :D

0|0
    0|0
  • valla ben sivilce için kullandım bir faydası olmadı ya gerçek gül suyu değildi bilmiyorumm

0|0
    0|0
  • sayılmayacak kadar çok faydası var, zararını görmedim, gören var mıonu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • yazın terliyken kullanmasınlar dolmuşa ve otobüse binince:)

0|0
    0|0
  • her şeyin fazlası zarar

0|0
    0|0
  • sivilcelere iyi geliyo ben bir süre kullandım güzel kurutuyo siivlceleri.

0|0
    0|0
  • sen fazla güneşe cıkma o zamn ve gül suyuna devamm ett gecer mutlaka

0|0
    0|0
  • kullanmadım.

0|0
    0|0
  • hiç bir şey kullanma bırak geçer(:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben sivilce için kullanıyorum ve iyi geldi bana. Kokusu güzel diyemem. Gece yatmadan önce pamuk yardımıyla gül suyunu yüzüme sürüyorum. Daha sonra bebekler pişik olmasın diye kullandığımız pudrayı yüzüme boca ediyorum. Hortlak gibi oluyorum ama sivilcelerimi söndürdü bu yöntem. Tavsiye ederim. Gül suyu kötü koksa da pudra kokusunu bastırıyor. Bence tonik kullanmak yerine cildinizi doğal-doğala yakın temizleyicilerle temizleyin. Çoğu tonik, peeling, yüz yıkama jelini kullandım. Ama bu yöntem kadar etki etmedi hiçbiri.

0|0
    0|0
  • Kolonyası da aynı işlevi görürü mü gibisinden ilave soru edebilir miyim ? ( ben sevmem kokusunu )

0|0
    0|0
  • Ben kullanıyorum bir zararı yok ama farkedilir derecede bir yararını da görmedim, rahatlatıyor ve sivilceleri hafifletiyor. Çoğu kişi kokusunun kötü oldugunu yazmış bazı markaların öyle ama güzel kokanlarda var benimki çok güzel kokuyor.

0|0
    0|0
  • gerçek gül suyunun bir zararı yoktur ama şuanda bulmak zor kimyasal maddeler katılıyor o yüzden problem çıkmış olabilir mesela bana geliyordu normal bir cam şişede doğaldı şu an piyasa da satılanlara hiç benzemiyordu kokusu bile çok değişik

0|0
    0|0
  • evet zararı kötü kokması yararı yüzündeki yağı dengeliyo. kuruysa yağlı oluyo yağlıysa azaltıyo. Ben kullandım.

0|0
    0|0
  • Gercegi bulunabilirse faydasi olabilir bildigim kadariyla satilanlari cogu sulandirilmis boyle olunca pek etki yapmaz

0|0
    0|0
  • Rahatlatıyor, yüzünü onunla temizleyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • yüzünü temizledikten sonra kullanacaksın ben otacı kullanıyorum bir zararını görmedim cilt lekelerine iyi gelebilir tonik niyetine de kullanabilirsin keşke yanımda olsaydı sürerdim mis kimi şimdi kim banyoya gidecek

0|0
    0|0
    • bwen makyajı çıkarmak için kullanıyorum veya sabah-akşam temiziyorum

• tbi canım orası öyle fondoten pudra falan için dedim

• yüze iyi geliyo

0|0
    0|0
  • yüze iyi geldiğini duymuştum

0|0
    0|0
  • ben yararlı bulmuyorum sonuçta doğal değil

0|0