Sizce Fabri başarılı olur mu?

Bjk şampiyonlar ligi için bir oyuncu aldım dedi Fikret Orman ve Fabri dedi bu isim ama bu yıl 1 maç bile oynamadığı ortaya çıkdı. Herkes dalgamı geçiyor bizimle dedi peki sizce başarılı olur mu.

• Evet olur.
    25% (1)43% (6)39% (7)Oy Ver
  • Hayır olamaz.
    50% (2)36% (5)39% (7)Oy Ver
  • Bjkliyim ama bu oyuncu kim be.
    0% (0)21% (3)17% (3)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    25% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Koyu beşiktaşlıyım 2 tane forma alcaktım tam bu haberi gördüm vazgectim biz para verelim forma alalım yardım olsun diye bunlar 2 sene avrupadan eleyen tolga ile 3 senelik sözlesme imzalasın gidip 55 macta 80 gol yiyen kaleciyi alsın küme düsmüs eskisehirin yedek kalecisini almaya calısıyoz simdide ali sasal mıdır nedir küme düsmemeyemi oynuyoruz ne halt ediyoruz belli degil bu takımdan bir halt olmiycak böyle transferler devam ederse bilmiyorum daha kötü bir kaleci alınabilirmiydi yoksa bulunabilen en kötüsü bu muydu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• olamaz

0|0
    0|0
  • Twitter habercisi iş başında lale sen bu işi hiç öğrenemeyeceksin :D

0|2
    0|0
    • Bak bir kız da aynı soruyu sormuş gördün mü ona da aynısını yazsana daha takımını takip etmiyorsun yazık sana yazık.

• @dercftvghnjmk gündem değiştirme amaçlı haberlere balık gibi atlarsınız yazık cidden yazık :D :D

• boykoyu satıp tolga'nın birinci kaleci olmasını garantilemek istiyor şenol hoca fabri yedek olacak

0|0
    0|0
    • Yedek ise Boykoyu neden satıyor.

• Neden Tolga oynatılmak istenior.

• Şenol Güneş'in takıntısı var , bursaspor'da açıklama yapmıştı yabancı kaleciyle çalışmam demişti, ama bizim basın böyle açıklamaları gündeme getirmiyor. Fransa milli takımının kalecisi frey'i kesip harun tekin'i oynatıyordu

• evet

0|0
    0|0
  • Arda'yı otobüse alıp Fransa 'ya yetiştirdiğimiz icin tüm Fenerbahçeliler olarak özür diliyoruz :D :D

0|0
    0|0
  • Fenerliler neden Beşiktaş i daha çok takip ediyor acaba :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...